Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első évfordulóra ajándék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulóra ajándék?

Figyelt kérdés
Jövő héten leszünk 1 évesek a barátommal és nem tudom mit adjak neki ajándékba. Plüss, kezdőbetűs karkötőnk már van. Előre is köszi. :)

2020. máj. 3. 12:07
 1/4 anonim válasza:
51%

Nem szeretnélek megbántani, de Te jársz a pároddal már egy éve, ami alatt volt időd megismerni annyira,hogy tudd mi tetszene Neki és mit szeret. Illetve ha segítséget vársz, szívesen segítünk(hiszen erre van az oldal) de adhatnál pár információt pl.hány évesek vagytok?

Ha megteheted, én a helyedben élményt ajándékoznék,amin közösen vehettek rész. Ez a jelenlegi helyzetben tudom nehéz, de ha majd eljön az bepótolhatjàtok. Ezért Én mondjuk egy üdvözlőlapra írnám,hogy mi az ajándékozott élmény, amit majd később beválthat, legyen az : mozi,állatkert vagy bármi és ha majd ezek megnyitnak megveszed Te a jegyeket rájuk.Gondolom tárgyi dolgokat Ő is megveszi magának, ha szüksége van rá :)

2020. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami személyes ajándékot, pl. azzal kapcsolatban, amit szeret.
2020. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is olyat amit szeret, vagy olyasmit amire vágyik.

Nekem pl lett volna egy nagyon jó ötletem az 1 éves évfordulóra exemmel. Volt valami amire nagyon régóta vágyott már, csak nem igazán lehetett kapni. Olyat tudtam volna neki szerezni. Biztos nagyon örült volna neki.

Biztos neked is van olyan amit tudsz, hogy minek örülne a párod, mi az amire vágyik, valami amire szüksége van.

2020. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármi, amit szeret..
2020. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!