Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem éreztem semmi olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem éreztem semmi olyat csók közben?

Figyelt kérdés
Barátommal elég bonyolult volt a kapcsolatunk. Összevesztünk, kibékültünk, szinte hónaponta. De ha eltelt egy hónap egymás nélkül akkor is éreztük mindketten azt a bizsergést, felizgultunk egy csókra stb. Most kibékültünk viszont nem éreztem szinte semmit mikor megcsókolt és éreztem rajta hogy ő sem. Egy normális választ kérek.

2022. aug. 19. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert eretlen vagy
2022. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert lehet már nem szereted úgy, mint eddig.
2022. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiszerettél belőle.

Elmúlt a vágy.

Most kellene elgondolkodni, hogy közben létrejött a szeretet köztetek?

Jól érzed magad vele? Keresed a társaságát? Jól esik, ha veled van?

Ha igen, akkor szereted, de nem vagy már szerelmes.

2022. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy szerelmes.
2022. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Mert józan ésszel tudod, hogy ezt már be kellene fejezni, ha ugyan nem kellett volna rég.

Ha állandóan szakítottatok, annak oka van. Egyszer még talán érdemes újra megpróbálni, de nem többször.

2022. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!