Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért nem éreztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem éreztem első csóknál, amit mindenki mondd?

Figyelt kérdés

Szóval kb 1 hete megvolt az első csókom. Nagyon tetszik a srác, teljesen beleestem és nagyon akartam már azt a csókot. Már 1000x elképzeltem, azt hittem majd nagyon gyorsan fog dobogni a szívem, izgulni fogok, pillangók lesznek a gyomromban és hogy mennyire fantasztikus lesz. Ehhez képest olyan.. fura volt:D Mármint kb fel se fogtam az egészet, az agyam teljesen kikapcsolt, nem is izgultam, csak automatikusan csinaltam, és alig emlékszem valamire belőle :D nagyon nagyon jó érzés volt, meg örültem neki, de inkább olyan kis nyugodt, meg természetes érzés volt, kb mintha 1000 éve ezt csinálnánk. Szóval egyáltalán nem hasonlított semmi könyv vagy filmjelenethez, barátnőktől hallotakhoz vagy gyk-n olvasottakhoz. Inkább akkor kezdett tisztázódni bennem, hogy úristen csókolóztam, meg milyen jó érzés volt már, mikor már randi után haza fele mentem, addig meg alig emlékszem valamire :D

Ez normális? Volt más, aki esetleg így érzett? Köszi, ha elolvastad és válaszolsz!

18l



2022. júl. 25. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

"gyáltalán nem hasonlított semmi könyv vagy filmjelenethez"

Talán azért mert ez a valóság, nem egy romantikus film, vagy könyv.

2022. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad, amit utána írtam, akkor láttad, hogy mások beszámolójához se hasonlított, és amúgy se az volt a lényeg...
2022. júl. 25. 10:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt és szerintem annyi a magyarázat, hogy sokan túlmisztifikálják az első csókot. Valami nagy dolgot várunk, aztán kicsit csalódunk, mert bár jó érzés, de nem az, amit az agyunk elképzelt előtte.
2022. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem se volt kifejezetten extázist okozó élmény az első csók. Jól esett, de ennyi.
2022. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez mutatja, hogy a jó emberrel csókoloztál. Mint amit első csók előtt mindenki tanácsol, hogy ne larázz rá, jönni fog magától. Na hát pont ez törteént. A helyedben örülnék neki
2022. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálam minden lánnyal történő első csók fantasztikus. Én csak akkor csókolok meg valakit, ha vannak kicsit mélyebb érzelmeim iránta. Így valóban hasonlatos ahhoz, amit te felvázoltál, hogy nem olyan volt.... Ha nem működik a kémia, akkor nem lesz olyan különleges érzés. De ugye ez általánosságban is jó érzés, de csak és csakis akkor lesz olyan, mint a regényekben és a filmekben, ha valóban úgy érzel iránta. A fizikai vonzalom kevés, kell az érzelem.
2022. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már régebb óta ismerem őt és vannak komolyabb érzelmeim is iránta, szóval..
2022. júl. 25. 12:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt jó az első csók. Nagyon furának éreztem. Nem tudtam, hogy jól csinálom-e, át kell dugnom-e a nyelvem stb. Viszont amikor már tizedszer csináltuk, akkor már elkezdtem feloldódni és tudtam élvezni is. A második és harmadik kapcsolatomban pedig már csodás volt. Szóval ez is egy tanulási folyamat.
2022. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is emlékszem az első csókra, szóval gondolhatod, pedig 5 éve volt kb és ugyanazzal az emberrel vagyok, de egyszerűen ez elveszett az emlékeim között. Szóval gondolhatod.


Nem az a lényeg, hogy másoknak milyen. Ha élvezted, akkor kész ennyi. Örülj neki.

2022. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak ijesztgetni, de van olyan ismerősöm, aki így jött rá, hogy leszbikus. Sok sráccal smárolt, de csak akkor érezte fantasztikusnak, mikor megtörtént lánnyal is.
2022. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!