Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi is van ezzel a szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi is van ezzel a szerelemmel?

Figyelt kérdés

Nem akarok álnaiv lenni, tudom, hogy bonyolult, meg hogy nem lehet mindenre pontos választ adni, de már sok ideje őrlődik bennem ez.


Szóval én egy “túlromantikus”, fiatal srác vagyok, egy sima gimnáziumba járok és természetesen nem találok rá az “igazira”. Tipikus sztori.


Az első szerelmem, egy idősebb érett nő volt akit azóta is kedvelek, de már nincs meg bennem az a fellángolás ami régebben. Ez részben a bekövetkezett földrajzi változás miatt alakult így. Ez teljesen plátói volt.


Utána egy osztálytársam is megtetszett, de ő majdnem végig az előző árnyékában volt. Vele majdnem eljutottam a randizásig, de miután megismertem, rájöttem, nem ő kell…


Sok ilyen lány volt, de ők teljesen plátóiak.


Ezután, elkezdtem gondolkodni és lassacskán rájöttem, hogy teljesen gyerekesen és hülyén viselkedtem. Rájuk vetítettem az első nagy szerelmem árnyékát, és nyílván, sokkal éretlenebbek, esetlenebbek voltak mint Ő. Hiszen ők még csak tini lányok.


Nyaraltunk a családdal és megismertem egy rokonomat akit eddig nem ismertem. Egyidős, tipikus cicapi””a, ájfon meg mittudomén. Igazából sok előitéletem volt, de a napok alatt rájöttem, hogy tök kedves meg minden. (Ne várjátok, hogy a sztori végén az lesz, hogy beleszerettem a másod-unokatestvérembe, rá nem úgy néztem.)

Szóval rájöttem, hogy nem lehet minden tini 30 éves érett nő. Sőt egyik sem az, viszont cserébe, lehetnek kedvesek, figyelmesek.


Ezzel a szemüveggel megnéztem az osztálytársaimat és rájöttem, az összes lehet hasonlóan kedves és vicces mint ez a rokonom, hiszen csak az előítéleteim torzították el a róluk alkotott képet.



Igazából, nem tudom mi a kérdésem, inkább csak valamilyen tanácsot kérek. Bocsi ezért a hosszú szövegért…



2022. aug. 23. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiúknál érzem ezt, hogy nagyon gyerekesek. Nem mondom, hogy nincsenek kivételek, de én még nem találkoztam olyannal. Átérzem a helyzeted.
2022. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kamaszodás, érzelmi-értelmi érés folyamata, amit átélsz. Nemsokára meglesz a lány is, akivel megtapasztalhatod egy párkapcsolat szépségeit, nehézségeit is.
2022. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Tiniként normális idealizálni egy idősebb nőt/pasit. Ez segít abban, hogy kialakuljon az ízlésed, persze ez a “szerelem” mindig csak plátói marad. Előbb utóbb megtalálod a hozzád való lányt, nem kell együtt lenned valakivel csak azért, mert mindenki másnak van már barátnője. Még nem késtél le semmiről sem.
2022. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És azt honnan tudhatom, hogy az a lány, aki majd “eljön” az igazi lesz?
2022. aug. 25. 09:01
 5/7 anonim válasza:
100%
Nyilván van már egy elképzelésed arról, hogy milyen tulajdonságok tetszenek neked egy lányban. Ezeket fogod akaratlanul is keresni, majd egyszer csak rátalálsz.
2022. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Kedves Kérdező!


Mi fogott meg az idősebb nőben? Beszéltetek, "tudott rólad"?

Akár privátban is leírhatod, engem érdekel ez a része is. :)



N

2022. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 H.B.Netta ***** válasza:
100%

Édesem, de aranyos vagy :)

Nekem ez volt a kedvenc korszakom, amikor még tapogatózik az ember, hogy mire és kire is vágyik igazán. Teljesen normális, hogy bizonytalan vagy, ahogy az is, hogy az első szerelem nyomot hagy benned. Még bennünk véncsajokban is bennünk él, az első keserédes szerelem.

*Nosztalgia helye hölgyeim és uraim*

Az is tökre okés a te kordban, hogy gyerekesen viselkedsz, ebben a korszakban annyi minden változik és formálódik, hogy kell egy kevés idő, hogy lépést tudj vele tartani.

Én speciel az a tini voltam, aki folyton-folyvást szerelmes volt, csak mindig másba. Túl gyorsan jöttek és mentek az érzések, amilyen erős és elsöprő volt, olyan hamar el is tűnt. Pasi naplót vezettem, töménytelen mennyiségű verset és novellát írtam, na meg rengeteget ismerkedtem és flörtöltem. És semmit se bánok… na jó azért volt egy-két ciki helyzet xD De hidd el nekem, hogy minden egyes gáz helyzet mára már a legkedvesebb történeteim közé tartoznak.

Szóval ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy merj ismerkedni, ne legyen konkrét ideád a lányokkal szemben, csak ismerkedj. És ne görcsölj rá, mert felesleges, csak érezd jól magad és randizz minél többet. Ebben a korban nincs veszítenivalód, hisz minden egyes történés tapasztalatot ad, ezekből tudsz majd a későbbiekben építkezni. Sok sikert és kitartást neked ;*


Üdv:

Egy vén csaj

2022. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!