Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor voltál már szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NTBS kérdése:

Hányszor voltál már szerelmes?

Figyelt kérdés
Életkort és nemet is írj.

2022. aug. 25. 23:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
te hány éves vagy???
2022. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Huhh ha azt meglehetne számolni. Mindenki úgy érzi mindig hogy szerelmes, szereti akivel van. Majd sokszor előfordul hogy rájössz szakítás után hogy nem veszítettél sokat és annyira nem voltál oda érte mint gondoltad. Szóval az én esetemben maradok az egynél (bár már nem vagyunk együtt, de nem is akarok mással lenni már jó ideje és nem is érzem hogy kéne más, inkább senki ha ő nem). A kor és nem az nem fontos ebben a témában szerintem.
2022. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

17L

Kétszer komolyabban, esetleg még volt egy, de az nem biztos, hogy belefér ebbe a kategoriába, a többit nem nevezném szerelemnek


Ha belefér ebbe a kategoriába, akkor a harmadik, ha nem a második szerelmem szerettem legjobban és még mindig szerettem


Leírhatatlanul csodás, ahogy őt szerettem, de még most is szeretem, csak értitek ez egy veszet ügy, de én reménykedem még, mert a remény hall meg utoljára, bárcsak tudná, hogy hogyan érzek iránta és megenyhülne a szíve

2022. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
3-mas vagyok, úgy látom néhány helyes írási hibát sikerült bele írnom, na mindegy fáradt vagyok
2022. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Még egyszer sem.

19L

2022. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Egy. Lelkiekben sok pocsek ev terhe nyomott. Amikor banto szavak ertek, amik a lelkemet tiportak, nem volt senki, aki vigasztalt, akihez hozzabujhattam, aki velem, miattam van ott. Hat kitalaltam egyet. Kepzeletben. Egy egesz kis vilagot, amibe buszon, iskolaban, otthon, barmikor kedvem szerint belephettem. Nem voltam mar kisgyerek, csupan a szines, reszletes fantaziamat kihasznaltam, hogy kicsit "elmenekulhessek", mikozben ugyanugy hallok es latok, de kicsit konnyebb volt. Igy lett a kitalt fiubol lelki tamaszom, es a tamaszbol szerelem, hiszen sok even at, ovodas koromtol kezdve kb 15 eves koromig kisert. Ahogy nottem, ugy lett a kep, a szemelye egyre tisztabb. Mivel en talaltam ki, jo es rossz tulajdonsagait, erenyeit es hianyossagait is ismertem, es igy szerettem. Segitett tulelni az eveket. De pont azert, mert nem letezik, amilyen jot tett, hogy fejben ott volt, olyan rosszat evrol evre, hogy a valosagban nincs, mert ahogy cseperedtem, ugy vagytam ra, hogy legyen ilyen szemely a valosagban, aki ott van nekem, aki szeret, megert (es nem, nem herceget kepzeltem nagy luxusban), tamogat, kisirhatom magam a vallan. Oszinten szerettem es valoban halas voltam es vagyok meg mindig ennek az elkepzelesnek.


Nem emiatt nem volt hus-ver ember, akibe szerelmes lehettem, ezt tisztaznam. Gyerekkent nagyobb gondom is volt a fellangolasoknal, es az iskolaban senki nem volt, aki erdekelt, bantottak szavakkal (tipikus gyerek kocsogseg, kinottek vegul), utana pedig olyan helyekre kerultem, ahol a tanulok zome lany, es az elet sem sodort olyan helyekre, ahol ismerkedhettem volna.


21/l

2022. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
kedves kérdező egy KAMU profil!!!!
2022. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

kérdező Te lány vagy vagy fiú?? csak érdekel, hogy melyik nemhez tartozol.


N

2022. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

20

Egyszer sem voltam még szerelmes

2022. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
3x voltam igazán. Egyszer még kiskorombam, aztán 16 évesen, majd 17 évesen a jelenlegi barátomba, akivel 1 éve vagyunk együtt (ő az első).
2022. aug. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!