Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akibe egyszer szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akibe egyszer szerelmes voltál abba könnyen beleszeretsz újra?

Figyelt kérdés
Adott mondjuk egy fiú/lány akibe szerelmes voltál,de valami miatt elmúltak az érzéseid és mondjuk úgyadja a helyzet ,hogy újra közeledbe kerül,újra beszélni kezdtek és akár csak egy mosoly vagy egy gesztus újra elgondolkodtad,hogy régen,hogy szerettétek az adott személyt. Könnyen beleszerettek újra? Vélemények,tapasztalatok is jöhetnek :)

2018. szept. 4. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy miért szeretett ki belőle, mert rosszul bánt vele vagy valami. De amúgy bele tud szeretni az ember simán újra :)
2018. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor megláttam egy exemet az utcán, mindig motoszkál valami fura érzés bennem. Már volt más minden alkalommal, tudtam , hogy miért szakítottunk (megcsalás, hazugság...)de a szakítás után sikerült megbékélni önmagammal és megbocsátani neki. Volt, hogy az ex nemmis köszönt nekem az utcán, de azért utánam nézett. ( Sosem voltak 2évnél rövidebb kapcsolataim) igen, bennem van az érzés ..inkább az emlék, de sosem mennék vissza. Ez inkább fellángolás. Néha úgy éreztem, jó lenne ráírni mi van vele, de aztán sosem tettem meg.

Ami egyszer elromlott az elromlott..és hiába kezdenéd újra..előjönnének újra a problémák.

2018. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen is nekem, es ujra beleszerettem.
2018. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!