Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta a pasi hogy így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a pasi hogy így nem csókol senki de...?

Figyelt kérdés

... de nekem ez volt az első életemben, azóta többször csináltuk fel is állt neki de nem tudom

ez irónia és nagyon rossz lehetett neki?


2022. aug. 25. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez most lehet rosszul fog esni, de hány évesek vagytok? Mert 16 felett nem tudom az ilyen kérdést komolyan venni.
2022. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Ezek alapján szerintem bejött neki és nagyon rád van indulva a csávó, az biztos, szerintem alig várja, hogy lefeküdjetek
2022. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Várjuk átfogalmazva, mert már nagyon este van lehet félre értelmeztem a kérdést, 2-es vagyok
2022. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
a csináltuk az a csók? mert először ezt gondoltam, de most utolag lehet, hogy tévedtem és arra gondoltál, hogy szexeltetek
2022. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt mondta "így nem csókol senki" nem tudom hogy ezt jó vagy rossz értelemben mondta mert nekem ez volt az első csókolózás (ő nem tudja ezt)

Azóta többször csókolóztunk fel is állt neki a szerszám csak nem tudom hogy jó-e ahogy csókolok vagy olyan rossz hogy úgy értette hogy ilyen sz'r csókjamég nem volt

Így érthető?

2022. aug. 25. 23:40
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Hangnem függő, írásban mi nem halljuk az iróniát vagy szarkazmust, de ha működésbe indult és nem ellenkezett hogy többet ne akkor én nem aggódnék a helyedben.
2022. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Előfordul.
2022. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezt egyszerűen lehetetlen megállapítani, ha nem látjuk közben az arcát. Viszont, ha abból indulok ki, amit utána írtál, akkor valószínüleg jó voltál.
2022. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha már a csoktol felall akkor tuti jol csokolsz
2022. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Valszeg téged sem az eszedért szeretnek.
2022. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!