Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak olyan dolgok a babának,...

Vannak olyan dolgok a babának, ami utólag derült ki, hogy szükség lenne rá, de előtte senki nem mondta?

Figyelt kérdés

Nem nagy dolgokra gondolok, mert azokkal kb mindenki tisztában van, hanem apróságokra, amiket senki mondott, vagy nem gondoltatok rá, mégis később derült ki, hogy kéne egy olyan.


Ellenpélda is jöhet, amire azt mondták kell, közben meg nem is használtátok.


2022. ápr. 19. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ellenpélda nálam a kutacs védő sapka furdeshez. Megvettem de sose adtam rá
2022. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a szélcső volt ilyen, de nem minden babának van rá szüksége, így érthető, hogy nem mondta senki.
2022. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a kellett, de senki nem mondta kategória pl. az éjszakai kis lámpa, ami éjjeli szoptatáshoz/keléshez szinte must have. Ezeknek olyan gyenge fényük van, ami nem ébreszti fel a babát, ill. a másik alvó szülőt. Lehet, hogy másnak ez evidens dolog, nekem nem jutott eszembe az első otthoni éjszakáig.
2022. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Nálam sajnos a hordozókendő nem kellett, pedig úgy elterveztem, hogy majd jól magamra kötöm, de úgy utálta, üvöltött benne. Pedig azt kifejezetten sokan ajánlották.

Nálunk sokkal több ruhára volt szükség, mint amennyit átlagosan bárki mondott, mert iszonyat mennyiségeket bukott, amit semmilyen kendő nem fogott fel, napi 4-5x is át kellett öltöztetni, de ez már a nagyon muszáj kategória volt, sosem volt patyolat tiszta semmije. És nekem sem, minden egyes etetés után kivétel nélkül tokától bokáig olyan lettem :/

2022. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Ez már nem családban más.Minden baba,minden szülő más.Nálunk pl tök fölösleges dolog volt a játszócumi,mert soha egy percig sem használtuk,pedig van 5 gyerek,máshol meg nagyon is kell.Vagy nekünk a kiságy is csak dísz volt,mert babafészekben aludtak mellettem,utána meg a rendes nagy ágyukban leesésgátlóval.Nekem nem kellett a kiskádba ilyen szűkítő,a barátnőm meg csak azzal tudta fürdeni a sajátját.Ezt nem tudjuk megmondani neked,mert csak ti fogjátok tudni kitapasztalni,hogy nektek mire lesz szükségetek.Nekem már a kórházban szükségem volt mellszívó rá,mert rengeteg tejem volt,másnak meg nem kell,mert nem gyullad be a melle,nem telítődik annyira meg.
2022. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznos dolgokat írtok.
2022. ápr. 19. 12:24
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
*minden családban
2022. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ruharuharuha sosem elég, napi 3,4x cserélem mert bukik vagy ereszt és atpisili... Amit még vettem pedig nem akartam az a sterilizalo, mivel cumisuvegbol etetek és iszonyat macera volt kifozogetni naponta, a, mellszivoval együtt igy meg 5 perc alatt kész, illetve cumisüveg melegítő. Azt sem gondoltam hogy veszek de azt sem tudtam h nem fogok tudni szoptatni. De kinek mi, azt sem tudtam hogy végül császárral fogok szülni utána meg itt álltam h annyira alacsony az, ágyam hogy nem tudtam belőle a sebbel felkelni, vannak amik utólag derülnek ki
2022. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Ellenpélda: babáknak való lekerekített végű körömvágó olló - totálisan használhatatlan... vagy én vagyok béna, nem tudom. Mindenesetre normál kisollóval teljesen jól működik a dolog.
2022. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

9#

3 gyermekem van, soha a büdös életbe nem tudtam azzal a nyamvadt lekerekített kisollóval körmöt vágni 😂 csak is körömcsipesszel.

2022. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!