Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon valakit nem viselhetett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon valakit nem viselhetett meg egy szakítàs, ha utàna egy lány miniszoknyàs kèpèt szívecskèzi, ugye?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2022. aug. 27. 16:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Persze másik lány kèpèt, nem akivel szakított, úgy èrtem.
2022. aug. 27. 16:43
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem hiszem,hogy nagyon megviselte.
2022. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem sem...:/ 2 héttel utàna, egyèbkènt. Mondjuk nem volt olyan nagyon komoly kapcsolat, az is igaz, de szerintem, ebből jól látszik, hogy nem igazán bàntotta a dolog.
2022. aug. 27. 17:18
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Engem megviselt a szakítás, de ettől függetlenül ugyanúgy likeoltam minden ismerősöm által kirakott képet, legyen fiú vagy lány, mindegy milyen ruhában. Szóval akkor igazából tudat alatt nem is viselt meg?
2022. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom...Nekem azèrt ez gyanús, ès mièrt kell szívecskèzni, mièrt nem elèg like-olni? Plusz, a csaj egyik kèpèn,-amit addig csak like-olt, megvàltoztatta a jelet ölelős emojira.. Na, az vajon mit jelenthet..? Majd kèsőbb, minden jelet leszedett a kèpeiről...🤣
2022. aug. 27. 17:29
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Féltékeny vagy?
2022. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, csak idegesít, hogy nem tudom, mi volt köztük. Meg utàlom a hazudozás, mert szerintem, màr akkor is kavartak, amikor mi együtt voltunk.
2022. aug. 27. 17:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig voltatok együtt?
2022. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kb. 2 ès fèl hónapig.
2022. aug. 27. 19:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor túlreagálod. Nyilván neked rosszul esik, de nem vagytok együtt, nem is volt komoly, mint írod, illetve a 2,5 hónap nem sok. Ne agyalj rajta, engedd el, lépj tovább te is. Attól, hogy téged zavar, hogy továbblépett, neki minden joga megvan hozzá, hogy azt csináljon, amit akar és ebbe mostmár főleg nincs semmi beleszólásod. Nem védem, de ez a helyzet. Emészd meg és felejtsd el. Az sem biztos, hogy kavart vele, amíg együtt voltatok, ez csak a te feltételezésed. Még ha így is volt, akkor sem tudsz ellene tenni, csak magadat idegesíted vele. Inkább örülj, hogy vége lett és ne búslakodj meg idegeskedj miatta. Nem éri meg.
2022. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!