Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem miért van, hogy...

Nem értem miért van, hogy némelyik lány már nyári ruhában van. Reggel azért még hideg van hogy nem fázik? Tegnap reggel láttam egy lányt happoló mini farmer szoknya nyári cipő. Semmi harisnya vagy pulóver. Még az eső is szakadt Hogy nem fagy szét?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én hosszú farmer + fölső + vékony kabát kombóban járok, de délutánonként hazafele majd' megsülök, úgyhogy én is gondolkoztam hogy veszek valami vékonyabbat. Pedig alapvetően fázós vagyok, de napközben 15+ fokok vannak már.
2022. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem, miért kell mások öltözködésével foglalkozni, miért kell másokat a háta mögött kibeszélni, ami egyébként nagyon csúnya dolog, és miért olyan hihetetlen, hogy különbözőek vagyunk. Ő lehet, hogy az a fajta, aki nem fázik. Pont. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2022. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát, én hosszú gatyában és téli kabátban járok. 🤷‍♀️
2022. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Én se értem. Én is láttam ma valakit, nagyon vékony kis szoknyában, vékony blúzban és egy kardigánban (az is kigombolva).

Nekem ez egy nyári reggelen is jó lenne. Most megfagynék így. Még szövetkabátot húztam.

2022. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Irigy dagik..
2022. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nincs annyira hideg, én kicsit vastagabb nylon harisnyában vagyok és igen egy rövidebb szoknyában. És tavaszi cipőben.
2022. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel segítik elő a nyár érkezését.Ha már úgy öltözködnek, viselkednek, gondolkodnak mintha nyár lenne, akkor ez sietteti az érkezését és előbb lesz meleg jó idő.
2022. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
93%
Ismerek olyan lányt aki nem szeret rétegesen öltözködni,télen is ki van gombolva a kabátja,csak egy haspóló van a kabát alatt és kilátszik a hasa:D
2022. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Ezek olyan lányok, akiknek szuper jó alakjuk van és minden egyes téli napot elvesztegetett időként élnek meg, hogy nem mutogathatják a jó testüket, szexi idomaikat.
2022. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
ki a tököm van nyári ruhában? én nem láttam egy embert se.
2022. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!