Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vesz fel miniszoknyát...

Miért vesz fel miniszoknyát olyan lány, akit ez tulajdonképpen zavar?

Figyelt kérdés
Állandóan a fenekéhez nyúlkál, nehogy belássanak. Számomra ez érthetetlen. Ráadásul a legtöbb ilyen, szuper-szégyenlős hordja a nagyon mini, valódi prémszegélyes ruhadarabot.
2019. jún. 8. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezd meg tőle.

Lehet tetszik neki a ruha és hordani szeretné, vagy csak nőiesebbnek érzi magát benne mint egy shortban.

2019. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét lányra gondolok. Fesztelenül viselkedő miniszoknyás lányokat ritkán látni. Ezen ruhadarabjára koncentrálót viszont annál többet.
2019. jún. 8. 09:36
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert nincs önbizalma.Várja,hogy bókoljanak neki meg nézzék a seggét,mert csak attól fogja jól érezni magát.
2019. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Lehet úgy gondolja így könnyebben talál pasit, nem?

Vágyik egy kicsit a figyelemre.

2019. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De, hát éppen, hogy takargatja.....
2019. jún. 8. 09:44
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Te is keresztbe teszed a lábad ha szoknyában vagy nem? Nem azért veszel fel szoknyát hogy a bugyid nézzék.
2019. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nincs össze függès egy mini szoknya igazitàs és az önbizalom között szerintem!

Szeretek szoknyàt hordani, de van pár darab amiben ha leülök, akkor feljebb csúszik. Muszàly megigazítanom, vagy maradjon úgy, mert nekem van önbizalmam?! 😂

Inkàbb igazítgassa, minthogy kint legyen valamilye!

2019. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert tudja, h az a szexi, meg h a férfiak szeretik a szép lábakat.
2019. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg nem szégyenlős csak simán elcseszte a méretet. Szűkebb ruháknál/szoknyáknál elég kicsit mellélőni és érezhetően elmászik, eléggé zavaró tud lenni.

Na meg azért vette fel, hogy a lábait mutogassa nem a bugyiját.

2019. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%

Ha meg kilógna a feneke meg a bugyija akkor azt a kérdést látnánk itt gyakorin, hogy miért nem lehet megigazítani azt a szoknyát hogy ne lássanak be?

Képzeld én a combközépig érő szoknyámat is szoktam igazgatni mert sajnos felcsúszik

2019. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!