Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napra csak annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra csak annak kell rózsát venni akivel együtt vagyok vagy annak is aki tetszik nekem és idegen vagyok számára?

Figyelt kérdés
Tapasztalat is jöhet
2022. szept. 1. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy kell, egyrészt. Mert van akit (jelen esetben például engem), teljesen hidegen hagy a dolog.


Másrészt pedig annak adsz akinek akarsz. Anno volt, hogy suliban barátoknak adtunk apróságot, de volt olyan is, hogy szüleimtől kaptam csokit.

Teljes mértékben rajtad áll. Ha szeretnéd, nyugodtan megajándékozhatsz bárkit. És egyébként sem muszáj rózsát vagy úgy általánosságban virágot adni.

2022. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annak veszel, akinek azt érzed, hogy szívesen adnál.
2022. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!