Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem de nem vagyok benne biztos hogy én is tetszek neki? 13f

Figyelt kérdés
Olyan idős mint én Valentin napra vittem neki nagy dobozos Raffaellot szoktam vele beszélni facen csak azt nem tudom hogy én is tetszek-e neki megköszönte kaptam tőle egy puszit és egy ölelést egyszer már próbáltam vele össze jönni akkor nem sikerült mert azt mondta hogy korai még most érdemes e próbálkozom vele??

2016. febr. 17. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes ;)
2016. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 evesen tudod mi érdemes? kint focizni a haverokkal a téren... nincs egy komplex érzelme olyan idősen... ha össze is jönnétek lehet akár 2 hétig is kitartana ha szerencsetek van
2016. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nem igaz 13 éves vagyok és most volt 1 éves fordulónk csak gyerünk hajrá.!
2016. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. febr. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!