Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évzárón elmondtam az egyik fiú évfolyamtársamnak hogy tetszik. Azt mondta átgondolja. Nem beszéltünk egész nyáron,mert nincs se facebookom se messengerem és nem tudom a számát sem. Visszajöttünk a suliba és nem beszéltünk eddig. 2 barátnőm tud róla. Nem merem megkérdezni tőle, hogy mi van, mert mindig a haverjaival van.

Szerintetek beavassam egy haverját, vagy mit csináljak?



2022. szept. 5. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nagyon reménykedj. Már akkor csak annyit mondott, hogy még átgondolja. Ha annyira bejönnél neki, akkor nem ezt mondta volna. Azóta se szólt, mert nem akarnál megbántani a visszautasítással. Szerintem ne kérdezz rá, mert az neked is kínos lenne.
2022. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak szeruntem volt már ez a kérdés 1000x kiírva, majdnem pont ugyanígy? :D

Már leírtuk, hogy ne reménykedj, most is csak ezt tudom mondani.

2022. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd (még) a dolgot. Nyilván nem felejtette el, hogy "Ja basszus tényleg, xy-nak bejövök"

Vagy ha mégis, akkor nem kölcsönös.

Vagy egy kis idő kell neki vagy tényleg nem jelentesz számára semmit.


(Bár nem igazán tudom mit kell ezen átgondolnia, nem azt kérted legyen a férjed..)

2022. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a választ

#2 Valaki másnak nem lehet ilyen problémája?

#3 Igazad lehet, köszi a választ :)

2022. szept. 5. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit.keresett volna ha bejonnél neki. Amúgy meg a suli adhat lehetosegeket temetni azért ne temesd
2022. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!