Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan kell csókolózni? Tudom, mindenki azt mondja, hogy meg akar valaki téged csókolni, akkor csak úgy tudod, hogy kell. De én nem tudom. Szóval pls segítsetek!



2022. szept. 10. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Youtubeon ird be ott rengeteg ilyen video van
2022. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszi:)
2022. szept. 10. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Megnézhetsz róla akárhány videót, de azokból nem fogod megtanulni. Felesleges ezen stresszelned, és csókolózás közben meg végképp nem fogsz tudni arra figyelni, hogy hogyan csinálod. Meg amúgy is, ha arra figyelsz, hogy úgy csináld, ahogy a youtubeon láttad, szinte biztos, hogy nem fogod annyira élvezni, hiszen nem tudsz az élvezetre koncentrálni
2022. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én is azt hittem, hogy nem tudom hogyan kell egészen addig, amig meg nem történt. Tényleg jön magától, bár én se tudtam elképzelni.

Amúgy nézz youtubeon vidiket, ha mindenképp fel akarsz készülni rá kicsit. Csak simán puszilgatod, bekapod a másik ajkait, vagy a nyelved picit átdugod a szájába és úgy simogatod az ő nyelvét. Nem lehet igazából olyan jól leírni, hogy mit kell csinàlni :D de hudd el, hogy menni fog.

2022. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy erre nem lehet felkészülni, de nem is érdemes. Nem lesz kellemes élmény az első csókod, ha arra fogsz koncentrálni, hogy úgy csináld, ahogy a videóban mutatták. Csak élvezd majd!:)
2022. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2022. szept. 10. 13:46
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem is felmerult bennem a kerdes hogy hogy kell csokolozni es ez sokat segitett.
2022. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!