Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve járok egy sráccal. Eddig jól megvoltunk, de pár hete valami megváltozott. Ha a legjobb barátnőm is ott van amikor találkozunk akkor megkérdezi, hogy hogy van, jól érzi-e magát. A legjobb barátnőmnek is van pasija. Az a fura, hogy úgy érzem, hogy a barátnőm pasija be jön nekem. De úgy gondolom, hogy a barátnőmnek meg az én pasim jön be
2022. szept. 10. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát... ha nem tinik lennétek, azt mondanám, inkább rendezzetek négyest.
2022. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

2 év után nyilván elfakul a kapcsolat...

Szerintem érdemes lenne a pasiddal tisztázni a dolgokat. Bár szerintem nem érné meg az egymás közötti "cserélés", hiszen nem ismerheted annyira a barátnőd pasiját, és a barátnőd se a te pasidat.

Szerintem ha cserélnétek, az lenne belőle, hogy vissza fogsz vágyni a pasidhoz, és ő is hozzád, de döntsd el te!

2022. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
És mi van akkor, ha mondjuk csak... kedves vele?
2022. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondold ezt még át.
2022. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
26%
Édes 4-es😍
2022. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb főiskolás korukban Cseke Péter és Papadimitriu Athina színészek, valamint Sára Bernadett és Trokán Péter színművészek egy párt alkottak.

Úgy hozta az élet, hogy később Cseke Péter és Sára Bernadett, valamint Trokán Péter és Papadimitriu Athina házasodtak össze.

Mindkét házasságban két-két kislány született.


Az élet ilyen.

2022. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
2022. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
a mai fiataloknál egy négyes már uncsi is
2022. szept. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Barátnődet beszéld rá egy hármasra veled meg a pasiddal, ha a barátnőd többet kap lapát. Amúgy elég egy esélyes, a bejárt út nem izgalmas de a barinődnek tuti bereszelne kicsit.
2022. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Imádom triggerelni az ilyen kis csirigliket, puszi szivem 9-es voltam.
2022. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!