Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Házi nyúlra lőni nem jó. Szer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi nyúlra lőni nem jó. Szerintetek ebben van igazság? Tényleg nem érdemes osztálytárssal kezdeményezni, mert hosszútávon csak rossz vége lesz? Vélemények?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Simán belevágnék
Talán megpróbálnám
Számomra felejtős
42 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiknél simán jól működik a dolog. Ismerek olyan harmincas párt, akik így jöttek össze gimiben, azóta már boldog házasok és bármikor jöhet a baba.


De nálam például kizárt dolog lenne. Pláne fiatalon, mondjuk gimi elején.. szakítás után biztos marha jó lehet egymást nézni még x évig. Pláne ha nem volt felhőtlen az elválás.. 😃

2022. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Az tény, hogy van alapja, pl hogy ha szakítotok, kínos lesz, meg ilyenek.


Én osztálytársammal jöttem össze, lassan 1 éve vagyunk együtt. Nem igazán érdekelt ez a kimondatlan szabály. Inkább lettünk volna boldogtalanok, mert hogy mi van ha?

4 hónapig az osztály többi része nem is tudta, utána pár napig erről pletykált mindenki, most meg már senkit sem izgat igazán. És még ha esetleg szakítanánk is, melyet egyikünk sem szeretne, és semmi okunk sem lenne rá, szerintem akkor is meg tudnánk oldani nyilvános drámázás nélkül.


Szóval szerintem megér egy próbát. Persze biztos van rengeteg ellenpélda is, nincs egyértelmű végkifejlet.


17/L

2022. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberek attól még nem gyűlölik meg egymást attól, hogy rájönnek, párként nem illenek össze.
2022. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-as

Hát nem hiszem, hogy utána tudnának normálisan egymáshoz szólni, mintha mi se történt volna...

2022. szept. 1. 20:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Dehogynem. Az egyik osztálytársam az egyik exem is egyben és azóta is jóban vagyunk, még néha vannak programjaink is. Két értelmes ember felül tud emelkedni ezen.
2022. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5


Az értelmes igen. De nem mindenki ilyen.

Ha két éretlen 14-15 éves gyerek összejön, akkor ők nem feltétlen fogják értelmesen kezelni a dolgot.

2022. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 Az király, én azt hittem hogy akkor utána utálják egymást és egymásra se néznek. De akkor ez így még jó is.
2022. szept. 1. 21:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért utálnák? Ha akkora szar ember, akkor nagyon-nagyon rövid ideig vannak együtt, de inkább össze sem jönnek.
2022. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a szavazás, máskor itt a többség nem ajánlja.
2022. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
92%
Szerintem simán össze leget jönni osztályrssal. Nekem is az egyik osztálytársam tetszik csak nemtom hogy menjek oda hozzá. Ha meg szakítotok csak megtudjátok beszélni. :)
2022. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!