Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legerősebb manifesztálás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legerősebb manifesztálás szerelemre?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen kerlek már megpróbáltam mindent és ez az utolsó esélyem hátha ez sikerül. Valami hatásos manifesztálás tud valaki mondani hogy viszont szeressen?

2022. szept. 13. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, mi kéne hozzá, hogy megértsd: NEM TUDSZ másra hatni a vágyaiddal, CSAK a cselekedeteiddel!

Sajnos meg kell mozdulnod, ha akarsz valamit.

2022. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia, sajnos én se tudok a segítségedre lenni😕 nem tudom milyen viszonyban vagytok, jelöld be Facebookom/instán, beszélgessetek, kezdeményezz te, egy idővel, ha sokat keresed a társaságát, ha mindketten élvezitek, akkor érdeklődni fog irántad. Utánna meg tálcán jön a lehetőség a kapcsolatra😊 sok sikert hozzá, és kitartást! Sajna nem mész semmire a manifesztációval. Tenned kell érte. Mindenképpen írj ha van valami fejlemény, és ha nem jönne össze ne aggódj, vagyunk itt 8 milliárdan, megtalálod a hozzád illőt. Csak idő kérdése 😊
2022. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez valami tiktok őrület miatt van.

Az előttem írók nagyon jól válaszoltak, tenned kell ahhoz, hogy a kiszemelted és közted valami kialakuljon.

A manifesztáció azok fegyvere, akik úgy gondolják, hogy a föld lapos és a Balaton nem létezik :D (sarkos és kicsit ironikus ez a sor, még mielőtt a manifesztálók közössége rám küldene valami rontást :D )

Persze sok helyen olvasom én is, hogy "sikeresek" ezek a cselekedetek, de ez vagy a véletlen, vagy addig bámulták a srácot és szívecskézték be az összes létező social media postját, hogy csóri srác, ha akart se tudott volna keresztülnézni rajtuk.

2022. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenekkel próbálkozol, akkor már el is vesztetted a csajt...
2022. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Lehet nem fiú a kérdező, de abban igazad van, hogy ilyennek hülyeség próbálkozni.
2022. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
46%
Nekem 3 nagyon jól bevállt módszerem van, viszont előre is felhívnam a figyelmed, hogy ez nem jaték.. nagyon vigyázz az ilyenekkel, ne vidd túlzásba. Én 18 éves létemre több tíz palit szereztem meg így, a megszállottja lettem annak hogy imádnak és volt több olyan exem is aki évekig zaklatott és sehogy nem tudtam lerázni őket, annyira belém voltak esve. Fontos hogy egy konkrét személy legyen akit be akarsz vonzani és ne legyen teljesen ismeretlen.. tehát ismerd a hangját, hogyan mozog. Az első módszer az, hogy rögtön elalvás előtt és ébredés után képzeld el hogy vele vagy..alakíts ki a fejedben egy történetet hogy mit csináltok, hogy érzed magad közben és mindig ugyanezt a sztorit vizualizáld. A második, hogy próbáld meg irányítani az elméjét. El kell képzelned, hogy mit csinál épp és a fejébe kell másznod. Pl amikor tudom hogy iskolában van elképzelem ahogy ül, beszélget, tehát normálisan viselkedik aztán próbálok arra koncentrálni hogy mi jár a fejében. Én érezni szoktam valamit, nemtudom elmagyarázni hogy mit, de érzem hogy bejutottam a fejébe. Mikor ezt elérted rá kell venned arra amire szeretnéd. Pl előveszi a telefonját, feloldja, megnyitja az instát, rád ír. Fontos, hogy legyél minél részletesebb, és arra is figyelj végig hogy milyen gondolatok vannak közben a fejében, milyen érzések stb. Miután ez megvolt azt kell elképzelned hogy te hogy viselkednél, milyen érzéseket fog kiváltani belőled amikor megkapod az üzenetét. És végül (azt elfelejtettem írni hogy ezt mind csukott szemmel csináld) mielőtt kinyitnád a szemed képzeld el a telefonodon az értesítest a szöveggel amit kapni szeretnél tőle és ezt vizualizáld fejben egy kis ideig. Az utolsó módszer az az, hogy masztizás közben gondolj rá, de főleg orgazmusnál. Az is jó, ha elképzeled hogy vele szeretkezél, de a lényeg azon van, hogy mikor elélvezel gondolj erősen arra amit szeretnél.. hogy rád írjon, beléd szeressen. Nagyon fontos mindegyik módszernél, hogy higgy abban, hogy sikerülni fog, ne kételkedj magadban. Sok sikert :)
2022. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami fix beválik: flört, ismerkedés, közös program. Nem csak elképzelve, hanem megvalósítva.

Ha meg nemet mond a kiszemelt akkor fogadd el, hogy másnak saját és szabad akarata van, amit nem tudsz néhány manifesztációs, agykontrollos, gyertyás ki tudja még mivel bevonzani.

Meg gondolkozz kicsit. Miért akarsz olyannal lenni, aki nem magadért szeretne, hanem mert ✨ bevonzottad ✨

2022. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló, esetleg te gondolkodtál már pszichológus felkeresésén? Esetleg egy pszichiáter? Nem túl egészséges és amiről te beszélsz az egy komoly mentális betegség.
2022. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6. Ez amúgy tök jó! Melyik filmből van?
2022. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A manifesztációs guruk ugye azt tanítják, hogy te a gondolataiddal rá tudsz venni embereket arra, hogy változzanak meg az érzéseik irántad, akkor is ha ők nem akarnak tőled semmit. Ez az, ami nem működik, amit nagyon egyszerű bizonyítani: te sem jönnél össze olyannal, akitől már eldöntötted, hogy nem akarsz semmit.


Két út van:


1. Megváltozol és vonzó leszel az illetőnek.

2. Keress mást.

2022. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!