Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyikőjüket szeretem igazából?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket szeretem igazából?

Figyelt kérdés
Van két srác akik iránt táplálok különféle érzelmeket. Az egyikőjük egyfolytában piszkál, nagyon jo humora van és elképesztően szimpatikus. Mindig sikerül felvidítania, és élvezem a társaságát. A másik fiú esete picit bonyolultabb mert nagyon helyes, hihetetlenül okos és folyton zavarban vagyok a közelében. Egyszer véletlen összeért a kezünk és ugy kaptam el mintha tűzbe nyúltam volna és egyből elvörösödöttem. Néha szemezünk. Mind a kettejükkkel haveri viszonyban vagyok. Eléggé bizonytalan vagyok az érzéseimben, segítenétek megfejteni légyszíves?
2022. szept. 23. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: 16L
2022. szept. 23. 17:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első blikkre azt mondanám, hogy a második fiú a valós vonzalom, az első meg sokkal inkább barátibb, de az igazságot csakis te tudod megmondani.
2022. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell(ene) tudni, ne néhány ismeretlen döntésére alapozd a szerelmi életed
2022. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első izgalmasabb a második meg valószínű műveltebb. Neked kell érezni mit érzel, én az első tábort erősítem komolykodjon a bánat tizen-huszonévesen :D
2022. szept. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az okost soha...
2022. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!