Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyikőjüket választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyikőjüket választanátok?

Figyelt kérdés

A szerelmed és a lány legjobb barátod enyhén szólva nem igazán bírják egymást. Választás elé állítanak téged, hogy válassz közülük, de akit nem választasz, az úgyis meg fog haragudni rád.

Ti kit választatnátok? Ki a fontosabb nektek és miért?


2018. jún. 11. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyiket se.

Ha azt mondják hogy válasszak akkor köszönöm egyik se kell. Ha a barátom és a barátnőm szeret akkor nem csinálnák ezt velem. Mondd meg nekik hogy ha folytatják ezt az óvodás viselkedést akkor lesz ne mulass

2018. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerelmemet, mert ő a szerelmem, egy barát nem ér fel vele.
2018. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze a szituációtól függ, az én szerelmem soha nem kérne ilyet. A választás viszont azért az ő oldalára esne, mert mind ketten akarják, ha csak a szerelmem, akkor nem igazán lenne a szerelmem :D ő ilyet nem tenne.
2018. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy normális kapcsolatban , ez lehet baráti és szerelmi is.. mindkét félne el kéne fogadnia a választottat. Amugysincs egyiknek se bele szólása az életedbe. Ha ők nnem szeretik egymást attól még te jóba lehetsz mindkettővel ha meg valamelyik ezt nem csipázza...nem is volt igazi barát....vagy barátnő.
2018. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van már tapasztalatom etéren, bár engem nem késztettek választásra.


A történet nagyvonalakban ennyi volt:

Én eleinte úgy próbáltam megoldani a helyzetet, hogy mindkettejükkel megbeszéltem; hogy mégis mi lehet a probléma. Nos ezzel nem igazán jutottam előrébb. Ahogy azzal sem, hogy arra kértem őket, legalább egymással beszéljék meg ezt.

Majd megkértem őket, hogy töltsenek kicsit több időt együtt, hátha rosszul ítélték meg egymást. Ezeken az alkalmakon én is velük voltam és megfigyeltem, hogy hajlandóak-e változtatni ezen hozzáállásukon.

Ekkor láttam, hogy a barátnőm (bff) nagyon igyekszik és tényleg szeretne javítani a kettejük viszonyán, ám az akkori barátom (párom) tartozkodó és ellenséges maradt.


Mint kiderült, a srác féltékeny volt (utólag beismerte) a barátnőmre amiért annyi időt töltött velem és amiért olyan szoros kapcsolatban álltam vele.

Gondolkodás nélkül a barátnőmet választottam és szakítottam a fiúval, aki ezek után hirtelen velem is ellenségessé vált és sokáig zaklatott is.

Őszintén szólva: nem bántam meg azóta se a döntésemet.

________________

A helyedben megkérdezném az ő álláspontjukat egymásról és az okát is. Ha az egyikük, vagy mindkettejük kitérő választ ad, akkor megválnék tőle/tőlük.

2018. jún. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Függ pár dologtól, mondjuk ha a szerelmeddel együtt vagy 1 hónapja és a lány legjobb barátod már 10 éve a lány legjobb barátod, akkor meggondolnám hogy nem ér ennyit az a szerelem.
2018. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Krúdy Gyula ***** válasza:
66%
Amelyik a választást erőlteti azt dobom.
2018. jún. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez már azért hülyeség, mert a lány barátod mi jogon akar választás elé állítani, amikor csak a barátod? Bár ha ilyet tesz, akkor nem mondanám barátnak sem.

Szóval hagynám a barátot a picsba, ha fontosabb a szerelmed. De az se lehet annyira fontos, ha képes voltál ezen elgondolkodni.

2018. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Én kérem szépen átkarolnám mindkettő vállát egyszerre, és megmutanám nekik hogy merre van az ajtó. A csaj nem szeret a "barát" meg nem barát.
2018. jún. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet tetszenek egymásnak és ezzel vezetik le a feszkót.
2018. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!