Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyam társam az iskolában aki nagyon tetszik nekem, de nem merem megmondani neki hogy mit érzek iránta.


Normális válaszokat kérek

Köszönöm

16/f



2022. okt. 8. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld előbb kideríteni neki szimpatikus vagy-e. Ezt úgy tudod, ha kozeledsz, akar baratilag (bar ilyenkor mar nehez ugy tenni mintha laza lennel kozben meg imadod), es ha vevo a poenjaidra, csipkelodesre, szivesen visszair nem csak tőszavakban, hanem elkezdtek beszelgetni szoban/messen is suli utan, akkor biztosan szimpatikus vagy. Innen mar elhivhatod egy pizzazasra/forrocsokizni, a tobbit meg latod, hogy kozeledik.
2022. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Már alakul köztetek valami vagy egyszer véletlen találkoztatok és beleestél?

Ha előbbi akkor egyszer mindketten érezni fogjátok hogy szeretitek egymást, és egyszerűen kimondjátok (pl.randin). Ha utóbbi akkor meg kezdj el vele ismerkedni és majd alakul a dolog.

2022. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálom!!


Köszönöm a tanácsot!

2022. okt. 8. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess, flörtölj vele, aztán hívd el valahova, csókold meg, stb. Szerintem min. egy hónapnyi kapcsolat előtt nem tanácsos szerelmet vallani.
2022. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!