Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szeretlek Marcsi!
2022. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Hajnali 3kor az ablaka alatt gitározz hamisan
2022. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Még csak azt sem írtad le, hogy ki ez a lány, milyen kapcsolatban vagytok, ő jelzett-e feléd, volt-e korábban köztetek valami. Semmi. Random kiírsz egy kérdést, amire ebben a formában lehetetlen válaszolni.
2022. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Hívd el valahová kettesben és nyugiban mondd el neki. Ha nem akar veled elmenni, az azt jelenti, hogy nem is nagyon érdemes próbálkoznod.
2022. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne így áruld el. Először csak finoman érzékeltesd vele.
2022. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, szóval, ismerősök vagyunk és egy iskolába járunk, és adtam neki jeleket amit többynire viszonzott. De semmiképp sem akarom el hamarkodni a dolgot.
2022. máj. 17. 20:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Többnyire*
2022. máj. 24. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

"adtam neki jeleket amit többynire viszonzott. De semmiképp sem akarom el hamarkodni a dolgot."


És mi a f@szomra vársz? Ahhoz, hogy randira hívd, nem kell egy szerelmi vallomás előzőleg.


Elég annyi, hogy "Szia Kata! Volna kedved kettesben meginni egy kólát a XY cukrészdában ma délután?"


Az ilyet nem tanácsos nagyon halogatni, mert a saját életedről maradsz le.

2022. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy bevallom hogy szeretem, hogy tudja hogy vannak érzéseim iránta, mert így kiderül hogy ő szeret-e. Mert hogy ha elsőnek hívom randira és nem szeret engem, az nem túl jó.
2022. máj. 25. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mert hogy ha elsőnek hívom randira és nem szeret engem, az nem túl jó."


Ez vicces...


Hány éves vagy? 10 elmúltál?


Egy kapcsolat nem a szerelmi vallomással kezdődik, hanem sima szimpátiával. Még egy tini kapcsolatban is csók előtt én a te helyedben nem vallanék szerelmet senkinek, mert nagy az esélye a pofára esésnek. Fokozatosan célszerű haladni.


Randi > Kézfogás > közelebbi kontaktus (simogatások, stb.) > Csók > továbbiak


Ha már többször csókolóztatok, én akkor gondolkodnék el a szereli vallomásban a te helyedben. Előbb el kellene jutni odáig, hogy egyáltalán kettesben randizzatok.

2022. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!