Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El mondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Egy 8-as srác vagyok, és van egy lány akinek el szeretném mondani, hogy szeretem, de félek attól, hogy visszautasít + a suliban elmondja mindekinek, hogy én próbálkoztam nála. Elmondjam neki?

2022. febr. 25. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni hogy nem tetted meg. Ha most még nem is az idő múlásával majd rájössz hogy mit is jelent ez a mondat, sőt amikor már elballagtatok senki nem fog emlékezni rá mit tettél ameddig már nincs is olyan sok idő, kockázat nélkül nincs siker.
2022. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na figyi,ez egy fura helyzet,de én azt mondom,hogy számolj vissza…3…2…1… és mond el neki. Ez részedről bátorság,nem gyávaság:)
2022. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha annyit mondasz, hogy kedveled. Ha többet mondasz, túlságosan elbízza magát és nemcsak visszaél vele, de téged ki is használ majd.
2022. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Ne mondd el. Rágódj ezen életed végéig, míg ki nem durran a zacskód xD
2022. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele,gyengéden simítsd meg a haját, vagy az arcát,bókolj egy picit neki,keresd az érintéseket (diszkréten persze) és, ha látod, hogy vevő rá, tetszik neki, akkor térj a lényegre. Lehet először kínosnak fogod érezni, de hidd el, a fiúknál ez inkább jelent bátorságot! Mi veszíteni valód van? Ha csúfolnak, hát vicceld el!
2022. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, verd ki a képeire inkább
2022. febr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!