Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen a crush-om?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, szerintem amúgy kedvel mert órán szokott figyelni és amikor rá nezek elforditja a fejét. Arra gondoltam, hogy télen meglepem őt egy kis karácsonyi ajándékkal hátha jobban belém szeret? Meg miket kéne csinálnom, hogy úgy lássa hogy kedvelem de azért ne legyen olyan nagyon tolakodó?

2022. okt. 11. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Gondoltam. Csaj lennél, elég lenne egy félreküldött bikinis vagy melltartós kép.
2022. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

# 3 5 7 9 vagyok


#10 Nem lett belőle semmi, de már nem is nagyon erőltetem. Az én hibámból, de már elengedtem. Azok után valszeg hülyének néz, de ezt most nem részletezném. A lényeg, hogy ez már zsákutca. De annyira nem bánom, vmiért így kellett lennie.


#11 Fiúként engem annyira nem érdekelnek a magamutogatós lányok. Engem az ilyennel nem vesznek meg. Inkább egy kedves, megértő, akinek jó a humora, el lehet vele beszélgetni.

2022. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért megzizzenne benned valami, ha abszolút nem érdekelt volna előtte.
2022. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Küldenék neki egy felhúhott pólós képet, hátha azzal elriasztom :D Viccen kívül nem tudom hogy reagálnék rá, de őszintén szólva nem is akarok ilyen képet senkitől. Maradnék az egyszerűbb üzenetváltásnál.
2022. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi az isten nyila az a crush? Fájna ha magyarul írnál egy magyar fórumon?
2022. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
#15 Crush magyarul az az ember aki tetszik neked.
2022. okt. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el inkább valahova. Találj ki valami programot, ami téged érdekel, és hívd el.


Kosármeccs, inka múmiakiállítás, koncert, kirándulás, akármi. Valami, ami te vagy, amihez kötődsz, és tudsz róla ezt-azt.


Ez azért működik, mert így magadat adhatod, te vagy a kezdeményező fél, adott a téma, amikről lehet beszélgetni, és nem rohanod le őt. És nehogy szerelmet vallj! Csak egy közös program, ismerkedés.


"Szia, arra gondoltam, hogy vasárnap elmegyek megnézni az inka múmiákat a múzeumba. Van kedved eljönni velem? De semmi szex, csak múmiák, utána egy hamburger. Na?"

2022. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!