Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha ezt érzem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezt érzem?

Figyelt kérdés

Normális az, hogy amikor az exemről hallok valamit, vagy barátok mondják, hogy látták őt valamikor, akkor megdobban/össze szorul egy kicsit a szívem?

Normális ha így érzek?

(Körülbelül egy éve szakítottunk, első igazi szerelem volt, komoly kapcsolat, majdnem 3 évig voltunk együtt, nem tudok azóta nagyon róla semmit)



2022. okt. 14. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális ez! :)
Normális, hogy így érzel.
Nem teljesen oké, hogy így érzel.
Valami oka van, hogy így érzel.
Majd elmúlik!
Valami baj van veled.
39 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%
Valószínűleg mivel első nagy szerelem így még jó sokáig benned lesz ez a fajta érzés, idővel enyhűl, de nem valószínű, hogy teljesen eltünne(attól ugyan úgy beleszerethetsz másba)
2022. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sajnos ez normális, de idővel enyhül majd.
2022. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 50 év múlva is megdobbant a szívem, amikor felismertem a villamosról az utcán sétáló volt szerelmemet, az elsőt. Már tiszta ősz, sétabottal jár, és mégis.

Minden változik, de az emlékérzés megmarad. 🙂

2022. okt. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gimis szerelmeimet, ha meglátom, máig meg tudnám csókolni... sajnos ez ilyen. De felnőtt fejjel az ember megtanulja ezt kezelni.
2022. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen rendben van ez.

Az első nagy szerelmemről, ha hallok, bár próbálok teljesen érdektelen maradni a témával kapcsolatban, a mai napig izgatott leszek (nem úgy!😂)...pedig férjem van, akivel imádjuk egymást (olyan szerelem első látásra a mi kapcsolatunk) és van kettő (úton a harmadik) csodálatos gyerekünk. :)

Enyhülni fog tutira (régebben nekem is összerándult a gyomrom), de idő és legalább egy új igazi szerelem kelleni fog szerintem. :)

2022. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!