Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha ezt érzem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezt érzem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és valamiért úgy érzem, hogy már nincs meg a közös hang, kicsit eltávolodtunk egymástól, az elmúlt időben képesek vagyunk mindenen összeveszni de tényleg bármin...

Elmondtam neki is, hogy ez bánt engem... Azt mondta, hogy ő nem érzi ezt...

Viszont mellé tette, hogy mostanában sokkal jobban hisztis vagyok (ami lehet hogy igaz mert sokszor veszek komolyan dolgokat és van hogy bepukkadok) de mondta, hogy persze nem csak én vagyok az oka ez miatt mert ő is ingerlékeny mostanában.

Szeretem, nem akarok vele szakítani vagy ilyesmi. Csak valahogy olyan furának érzem ezt az egészet. Kevesebbet is beszélünk mostanában mint eddig... Attól félek, hogy rossz vége lesz ennek. Azt pedig nagyon nem szeretném, hisz a legőszintébben benne bízom a legjobban és nagyon megbecsülöm, hogy ő az enyém.

Normális ha van ilyen időszak egy kapcsolatban? Esetleg hogyan lehetne ezt orvosolni?

Picit nehéznek érzem már ezt...

18F



2021. jún. 5. 22:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ami nektek segithet az az ido. Nem tudom/tudjuk konkretan milyen a kapcsolatok, nem latunk bele igy teljesen 100%os valaszt adni nem tudunk. En lany szemszogbol es a sajat hibaimbol tanulva ugy gondolom, hogy tul sok volt nektek talan az egyutt toltott ido. Egy kis maganyra van szuksegetek, akkor is ha nem erzitek igy, ahhoz hogy utana megint felhotlen lehessen a kapcsolatotok. Nyilvan az is kozrejatszhat, hogy ebben a virusos otthonlet, hirtelen ujra iskola dologban mindenki stresszesebb lett. En ugy gondolom, minden hosszabb kapcsolatban vannak melypontok, de ha azon tuljuttok, akkor csak erosebb lesz a kapcsolatotok. Beszelj vele oszinten. Remelem valamit segiteni tudtam 😅
2021. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem tudom... Már 3 hete tart ez a viszony...

2021. jún. 5. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele hogy ne legyen veled olyan ingerlékeny, ne rajtad vezesse le a dühét, a feszültségét. Vagy ha tudod hogy miért ilyen most ebben az időszakban (bármi lehet az oka, kérdezd meg) és akkor várj egy kicsit míg leül a dolog és lenyugszik.

Te pedig ne szívj mellre mindent, ha olyat mondd neked ami bántó azt biztos csak a frusztráltsága miatt mondja, ne "pukkadj be" (ahogyan írtad is:D)

Annak nincs értelme hogy együtt vagytok, de nem is érzitek jól magatokat egymással, mert folyton veszekedtek.. beszéld meg a barátnőddel úgy, hogy komolyan vegye ezt az egészet, átérezze a helyzeted és mindketten változtassatok kicsit. Bár ahogy levettem a szövegből a vitákat inkább a lány generálja, de valószínűleg van valami baja, ezt kéne kideríteni és megoldani. Ha ő is úgy szeret teged mint te őt, akkor biztosan megoldjátok és rendben lesz minden

2021. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Igazából a vitákat nem csak ő generálja, közre játszik az hogy én komolyan veszem a dolgokat és akkor jön azzal hogy velem nem lehet viccelődni, de igen lehet, csak nem mindegy mivel.

2021. jún. 6. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!