Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha egy olyan srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy olyan srác próbálna kezdeményezni nálatok, aki nektek annyira nem jön be, hol lenne az a pont, ahol visszautasítanátok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 17:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen , biztos nem randiznék vele😄
2022. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hol lenne az a pont, ahol visszautasítanád?
2022. okt. 15. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kezdjek egy "nem annyira jön be" emberrel, ha kezdhetek olyannal is akire azt mondom, hogy "bejön és meg akarlom ismerni"-vel?

Így már valószínű a közeledés legelején visszautasítanám az ismerkedést. Ha pedig rákérdezne kedvesen, hogy miért akkor nyiltan elmondanám, hogy nem ő az esetem.


Félre értés ne essék, nem gondolom magam valami fullos 10/végtelen nőnek. De vannak olyan hülyeségeim amikhez ragaszkodok. Nyilván vannak olyan pasik, akikről elismerem hogy jól néznek ki, de valahogy nem az én típusaim. Ilyen mondjuk Momoa. Sok nőnek ázik tőle a bugyi, jó pasi meg minden, de annyira nem az esetem hogy az hihetetlen.

2022. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor utasítanám el, ha elkezdene (kétértelmű) utalásokat tenni.
2022. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!