Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam, akivel altalanosban is evfolyamtarsak voltunk, szoval mar ismerjuk egymast egy ideje latasbol, ugy igazan csak tavaly ota.

Nem tudom miert, de bele vagyok bolondulva. Vele almodok, nem tudok masra gondolni. Egy gyonyoru okos es vicces lany, de ha jol tudom van baratja aki idosebb, meg amugy sem vagyunk egy kategoria, meg nyaron viccelodtunk hogy milyen fiuk az esetei en meg viccelodtem vele hogy konkretan az ellentete vagyok az idealjanak.


Voltunk joparan bulizni es ott szinte csak egyutt voltunk, de masnap hallottam hogy volt egy masik srac aki ugyanigy osszemelegedett vele egy buliban es elmondta a szandekait, ot csunyan kioffolta. Nem akarok igy jarni, es meg akarom tartani a jo kapcsolatot, viszont nem akarok nyitott szajjal menni a f aszerdobe, azzal hogy elmondom neki, viszont nem tudom kiverni a fejembol.


Megorulok mar ebben hogy folyton vele almodok, suliban is dumalgatunk de nem mutat semmifele erdeklodest, de barmit mondok orakon sirva rohog rajtam szoval meg tudom nevettetni, de ezen kivul nem latok erdeklodest.


A kerdes nem is az hogy elmondjam e neki, hanem hogy hogyan verjem ki a fejembol?


17/F



2022. okt. 25. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Hello! El fogom mondani hogy én hogyan látom ezt a szituációt, szóval más lehet hogy nem fog velem egyet érteni. Nagyon nagy valószínűséggel csak egy barátként tekint rád, akivel szórakozni tud. Ha bejönnél neki kétlem, hogy más fiúkkal kavarna bulikban, miközben ott vagy te. Ne okold magadat emiatt a szituáció miatt, egyszerűen ilyenek a mai lányok, ha nem vagy 185cm magas, széparcú, akkor nem nagyon elhivatottak irántad. Én azt tanácsolom hogy semmikép se tegyél neki vallomást, ugyanis ez a ti viszonyotokat elrontaná, a szociális köröd pletykálni kezdene, stb, stb. Keress magadnak egy hozzád illő lányt, és akkor el tudod felejteni. Ha pedig végképp nagyon bele vagy zúgva, akkor az egyetlen esély az, hogy valamilyen buliban leitatod, smárolsz vele, vagy akár le is feküdtök (azért erre kicsi az esély). Remélem minden jól alakul. :)
2022. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt! <3
2022. okt. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!