Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek történt már ilyesmi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Éppen egy haverommal mentünk a dolgunkra egyetemen a folyosón, majd a semmiből jött egy lány. Egy pillanatra (tényleg max 2-3mp) egymás szemébe néztünk. Na most ilyen életemben egyszer sem fordult velem elő, de mintha megállt volna az idő, ledöbbentem. Tudom, hogy kevés ideig néztük egymást, de egyszerűen lelassult minden, majd felgyorsult, és folytattam a beszélgetést haverommal.


Azóta a csajra gondolok, nem bírom kiverni a fejemből. Mi ez??



2022. nov. 4. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Lélektolvajlás.
2022. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem is az, mindenesetre én gondoltam ilyenre, hogy esetleg előző életünkben találkoztunk, ismertük egymást, vagy jóban voltunk.
2022. nov. 4. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az adrenalin csodákra képes...
2022. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Még nem. Szerintem csak vonzó volt a csaj.
2022. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb találkoztok mosolyogva köszönj neki.
2022. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!