Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Történt veletek ilyesmi?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek ilyesmi? Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi. (leírás)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és az összes lány az osztályomban szerelmes valakibe. Én nem vagyok senkibe se és ezért néha már szekálnak. Ehhez még az is hozzá jön hogy nem akarok szerelmes lenni. Nem akarom a fájdalmat átélni ami akkor van amikor szakítanak veled. Még soha nem volt barátom úgyhogy nem tudom hogy milyen, de nem szeretnék átesni rajta. Kezdenek furának, meg lezbinek (nem vagyok) tartani mert egyik fiú se tetszik az iskolámban. Már a saját anyukám is azzal piszkál hogy ennyi idősen már nem úgy kéne néznem a fiúkra mit csak barátok. Én a fiúkban semmi vonzót nem látok, csak egy adag szemétláda mindegyik. Szerintetek tényleg nem stimmel velem valami csak mert ennyi idősen nem vonzódom senkihez?
2017. febr. 15. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit problémáznak azon hogy neked nem tetszik senki :D Veled minden rendben és inkább mindenki másnak kéne magába szállnia. xD Ja és nehogy azt hidd hogy minden fiú olyan szemétláda ;)
2017. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Stark2000 ***** válasza:
100%
Talán nálad később alakul ki ez. Bár a felfogásod is érdekes, mert nem mindegyik srác szemétláda, ahogyan a nők között is vannak normálisak. Ha most nem tetszik senki az nem probléma. Majd találsz valakit.. Erre a legnagyobb hülyeség ráparázni. Ha meg magányos farkas vagy, az is oké. Nem vagyunk egyformák.
2017. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te másként látod a helyzetet.Ők már nagyoknak hiszik magukat.Te vagy az aki még a 11-12 évesek állapotánál fentebb vagy,de úgymond még nem jutottál át.Ők szokták mondania fiúkra.hogy szemetek,bunkók stb.Ezzel egyáltalán nincs baj!ŰTwe egy kicsit később fogod a fiúkat úgymond más dimenzióba látni.Türelem,és nyugalom!

Nem kell siettetni!

16/L

2017. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te*
2017. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Lehet hogy rossz fiúk közt nézed. Vagy ronda és őrült fiúk vesznek körűl.

14/l

2017. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

*leszbi....

Írni tudni kéne.14 vagyok, de a helyesírásom jóval fejlettebb mint a tiéd.

L

2017. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Te most komolyan azon akadsz ki mert elírtam egy szót?

2017. febr. 15. 14:40
 8/14 A kérdező kommentje:
A többieknek viszont köszönöm a válaszait! :)
2017. febr. 15. 14:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez 11-12 éves koromban volt.

Ilyen szempontból későn/késöbb érsz.

Ennyi

2017. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nagyon úgy tűnik hogy általánosítom a fiúkat, csak az iskolámba eléggé bunkó emberek járnak. (külföldön lakok, és itt nem nagyon értékelik ha magyar vagy) Nem egyszer volt hogy valamelyik srác követett suli után és kritizált, ordítozott velem ok nélkül. Eléggé nehéz kibírni velük egy suliban...
2017. febr. 15. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!