Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Összejönnétek két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek két évvel fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy nekem a 16 éves fiúk keltik fel az érdeklődésemet. És lényegében én gondolkozás nélkül összejönnék velük, de viszont amikor jobban megismerem a személyiségüket akkor azt tapasztalom, hogy nagyon gyerekesen viselkednek, soha semmit nem vesznek komolyan, egésznap videojátékoznak, meg videókat néznek, illetve megjátsszák magukat, hogy ők milyen ártatlanok meg stb.

Ezáltal kiváncsi vagyok, hogy ti lányok mit gondoltok erről, hogy járnátok-e egy ilyen fiúval?

18/L


2020. júl. 11. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. Általában a fiatalabb fiúkat érdeklem, de igazából nem szívesen járnék velük, ha túl éretlenek és gyerekesek.
2020. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Az én barátom 17 én meg 19, 15 volt mikor megismertem, 16 éves volt mikor összejöttünk.

Ő viszonylag a korához képest elég érett, tud komoly lenni. És néha komolytalan. Vannak dolgok amiben gyerekes.

Szóval igen. Szerintem nem gáz.

Attól függ milyen a személyisége. Mint írtad pont kifogtad a rosszabb esetet, de nem mind ilyen

2020. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Ezzel én is így vagyok, szerintem elég kevés fiú van a világon aki ilyen fiatal és nem lenne ennyire komolytalan.

#2 Nem is azzal lenne a baj, hogy néhanapján gyerekes mert nyilván nem várom el, hogy 16 évesen viselkedjen úgy mint egy felnőtt.

A baj az, hogy csak akkor tudnak komolyak lenni, ha már azon a szinten vannak, hogy halálra unják magukat.

Igazából ez az eset már többször előfordult velem. És nektek pedig sok-sok boldogságot.

De aki miatt kiírtam ezt a kérdést, elhatároztam már korábban is, hogy bármi történjen nem jövök vele össze, csak kellett egy megerősítés is idegenektől, hogy még biztosabb legyek a dologban.

2020. júl. 12. 07:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton nem lenne nálam akadály hogyha a fiú fiatalabb mint én, viszont mivel csak 16 vagyok így nem hiszem hogy erre nagyon lenne esély :D A 14-15 éves fiúk nagy része ilyenkor még éretlen és egyáltalán nem érdeklik a párkapcsolatok
2020. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebben teljes mértékben igazad van.
2020. júl. 12. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán!


Mi a probléma?


Nem az életkor számít, hanem az összhang és hogy a srác mennyire érett lelkileg.

2020. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem még tetszene is, hogy lehet tanítgatni, nevelni, formálni a srácot és nem egy lerágott csont - talán.
2020. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 Ezek a srácok semennyire nem érettek lelkileg, vagyis én ezen a véleményen vagyok.


#7 Igazad van, ezt egy kihívásnak is fellehetne fogni, de viszont ha bármi megjegyzést teszel egy olyan dologra ami nem tetszik akkor jönnek azokkal a dumákkal, hogy túlgondolod a dolgot.

2020. júl. 13. 00:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!