Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 körüli lányok! Ti összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 körüli lányok! Ti összejönnétek egy nálatok három évvel fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy 16 éves lány, a szüleink jóban vannak így viszonylag gyakran találkozunk és olyankor mindig jól elvagyunk együtt. Mennyi az esély arra hogy összejönne velem? A koromhoz képest érett vagyok.

13/F



2017. febr. 21. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

1. A csajok 14-18 éves korban a 20+osokra buknak.

2. Ha mégsem akkor is max fél/1 évvel fiatalabb jöhet szóba

3. 13 éves barátot még a legrendesebb lányok sem vállalnak fel, mert mindenki halálra csesztetné vele őket.

4. Ha érett is vagy a korodhoz képest, a mai világban semmire nem mész vele, még a seggedet se tudod kitörölni vele.

5. A lányok 22 felett már az idősebb pasikra buknak, hogy a többi csaj irigykedjen rájuk milyen fiatal csávójuk van.

6. Biztos, hogy szerelmes vagy vele és nem csak vonzódsz hozzá? Mert ha ezt nem tisztázod magadban akkor nagyon el lehet cseszni.

Ha kitartó vagy akkor őrizz meg vele egy nagyon szoros barátságot aztán mikor 19/20 lesz akkor már bőven van esélyed (ha érett, intelligens). Ha nem akarsz éveken át várni és szenvedni akkor piszok gyorsan rugj....ja 13....akkor menj el szórakozni a bárti köröddel, csináld azt, amit a legjobban szeretsz (és nem AZ!) és majd idővel elterelődik róla a figyelem. Ha még van kérdésed írhatsz privátot. 17/F

2017. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Bocs az #5ös pontban azt akartam írni hogy a náluk fiatalabbakra.
2017. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
haverom szülei pont így jöttek össze, meg van 1 ismerősöm akinek a 2. házasságába 20 évvel idősebb a csaj :'D
2017. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Érett férfi mi? :D


Hagyd a fenébe, taknyos vagy hozzá képest.

2017. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kell a pénze mi?
2017. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt:D

ne haragudj de te egy 16 éves lányhoz/nál elképesztően kisfiúnak számítasz. Még a korodbeli lányokhoz is sokszor , mivel a fiúk később érnek.


Kevés 16 éves lány jár 16 éves sráccal.

2017. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk, a fiuk nem érnek később, mi nem érünk meg mer uncsi xD
2017. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
esélytelen, talán később ha pl. 21 lesz te meg 18... bár egy "igazi férfi" a fiatalabb csajokra bukik :D
2017. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Még most sok a 3 év, de ha kitartó vagy, amikor 21-24 évesek lesztek és ő is viszonozza, simán összejöhettek. Mondjuk ha hosszútávra terveztek, akkor lesz anyagi különbség köztetek az elején, amíg te tanulsz, a lány meg már dolgozik...

DE kitartás! :)

2017. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most ez fura lesz, de én igen. 16 vagyok, és tetszett már 13 éves fiú, mert a személyiségébe szerettem bele. Máig barátok vagyunk... Szóval van remény, ha érett gondolkodású vagy! ;)
2017. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!