Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene csinálnom szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janesz99 kérdése:

Mit kellene csinálnom szerintetek? Sztori:⬇️⬇️

Figyelt kérdés

Tavaly óta járok egy osztályba egy lánnyal, már akkor is tetszett de volt valakije, idén szintén tetszik nagyon sőt már mondhatni szerelmes vagyok nem birok nem rà gondolni.

Viszont van megint valakije akivel alig találkozik.

A gond az hogy flörtöl velem minden egyes nap, én is vele de szerintem ő csak poénnak gondolja az egészet.


Mit kellene csinálnom szerintetek?

Vagy semmi esély nincs hogy komolyabb legyen, tudom el kéne neki mondanom de félek igy hogy van valakije és ez az utolsó év a suliból



2022. nov. 15. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem zavar, hogy ha a te barátnőd lenne, melletted is flörtölne mással?
2022. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%
Szerintem menj oda hozzá, hívd el valahová, mint egy barát. Ha elmegy veled akkor szerintem nem csak barátként tekint rád. (mivel van barátja, és elhivja valahova egy fiú akivel mindennap flörtöl, mégha csak viccből is… valszeg leesik neki, hogy nem csak vicc az egész.) Utána pedig csak rajtad áll az hogy mit csinálsz… teszel e valamit amiből megjobban leeshet neki, hogy itt többről van szó, vagy sem.
2022. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
31%
99-ben születtél, de még középiskolás vagy? xD
2022. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Flörtölj te is még ha csak heccből is aztán lehet lesz valami.
2022. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, elég tanàcstalan vagyok és rosszul is érzem magam, bàr szokott manifesztàlni igaz nem hiszek benne de amióta elmondta azóta csak rà gondolok, lehet csinàlta velem is?

Amúgy 1. Vàlaszoló igazad van részben de szerintem nem flörtölne mással mert itt lennék a közelébe mindig.

3. Válaszoló nem tudom honnan veszed hogy 99 be születtem.

2022. nov. 15. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem be, hanem -ben, akkor. A felhasználónevedből veszi.
2022. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj rá először valami semleges témával messengeren.
2022. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!