Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal. Az alatt az egy év alatt nagyon sokat veszekedtünk ami mindkettőnkből lelkileg kivett sokat. Két hete teljesen kimondta hogy ő a sok veszekedések miatt teljesen összetört lelkileg.

Rossz érzései vannak azzal kapcsolatban hogy állandóan bánt és ő nem akar bántani de nem igazán tudja ezt elengedni. Két hete sírok mert annyira érzem azt hogy elvesztem és nem lesz minden a régi. Mindent próbálok megtenni és a veszekedéseket elkerülni. De úgy érzem nem javul. Az írásán is érzem hogy mintha már nem lennék neki olyan fontos mint régen…. Régen többet mondta hogy szeret és többet becézgetett de màr nem igazán…igazából nem tudom hogy hozzam helyre a kapcsolatunkat hogy minden olyan legyen mint régen és egyikünk se szenvedjen vagy sírjon.



2022. jan. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Engedni hogy vége legyen végre és nem kapaszkodni olyan kapcsolatba, aminek semmi értelme. Bújhatsz nagy szavak mögé mint a szeretet és a szerelem, de amit műveltek annak semmi köze hozzá. 1 éve is ez volt a helyzet és most is.


Össze se kellett volna jönnötök, vagy hamar vége kellett volna legyen. Mivel akkor nem született meg a döntés, annak a szenvedését "élvezitek" következményként most is.


Egyedül alapból nem tudsz megoldani valamit, amihez két ember kell, szóval már azon bukik az egész.

2022. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem elindultatok a lejtőn. Vagy csináljatok olyan közös programokat, amiket régebben, vagy üljetek le beszélgetni, hátha megoldódik a gond.
2022. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van elsőnek. Miért ragaszkodsz egy rossz kapcsolathoz? Se neked, se neki nem jó. Zárjátok le, csak akkor lesz vége ennek a szenvedésnek.

Szerintem ő már elengedett, csak nehéz kimondani a végét, de idő kérdése.

2022. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya ezt kimondani, de ha ilyen a kapcsolatotok, akkor jobb ha elengeditek egymást. Nagyon fájdalmas és nehéz lesz, de jobb, minthogyha mind a ketten tönkrementek lelkileg a viták miatt.
2022. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy egyesek min tudnak összeveszni ???
2022. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!