Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mióta a lány belém szeretett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a lány belém szeretett, teljesen megváltozott, és ez zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen olyan vadóc, harcias kiscsaj volt, önálló, vagány, őrült. Most totál olyan, mint egy szektás, alig beszél, követ, lesi minden kívánságom, totál behódolt, de én nem egy szolgát akarok, hanem azt, aki volt. Szinte egész nap nem csinál semmit, nem megy el barátokkal, csak rajtam lóg. Ami nem zavar, de azt akarom, hogy legyen neki élete.
2022. nov. 21. 20:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy néhányan ezt imádnák, de én ezt nem szeretném. Próbáltam már beszélni vele, mintha nem is értené, mirőlb beszélek... Mit tudok csinálni?
2022. nov. 21. 20:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- Megérteted vele mi a gond, változtat és minden oké

- Nem érti meg mi a baj, nem változik semmit, de vele maradsz

- Keresel mást


Sok opció nincs.

2022. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha most emiatt szakítanék (nem akarok, de ez konkrétan most már megrémiszt), félek, hogy konkrétan megölné magát, mondja mindig ilyen ködös szemekkel, hogy már nem tudja elképzelni az életet nélkülem, és örökké együtt leszünk, én vagyok az ő másik fele, innentől már nincs visszaút, meg hasonló.
2022. nov. 21. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Megértem, én sem szeretem ha lány szolga lesz, legyen önálló élete
2022. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín köd elmúlik idővel, ezért remélhetőleg picit visszaváltozik majd.
2022. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Jellemző, a pasik mindig olyan ribire vágynak, aki beléjük törli a talpát, utána meg sírnak, hogy milyen szemetek a nők. Egy rendes nő sosem felel meg.
2022. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem rendes nő!

A rendes nő önálló, és nem függő.

2022. nov. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
imadnak egy ilyen lanyt
2023. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!