Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha zavar egy ismerősöd életvit...

Ha zavar egy ismerősöd életvitele, próbálod abban befolyásolni, megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki folyamatosan beszól, hogy élünk, hogyan éljünk.

Egyszerűen nem értem meg a felfogását, nekem eszembe nem jutna beleszólni más életébe, mivel nagyon nem vagyunk egyformák.

Vagy az ilyenek azt hiszik, az embereket sorozatban gyártották valami futószalagon, és mindenkinek ugyanaz a véleménye, életvitele, ízlése, stb?

Ha már egy kicsit másképp gondolkodó embernek a véleményével találkozik az övé, enyhén szólva a plafonon lesz az idegességtől.

Rokonról van szó, nem tudom megtenni, hogy sosem látom többé(bár tudnám)


2020. júl. 30. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem tanultad még meg, hogy másokat nem tudsz megváltoztatni? Lehet erőlködni, de 100%, hogy nem fog menni. Sőt, még téged néznek **nak.
2020. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

*Rokonról van szó, nem tudom megtenni, hogy sosem látom többé(bár tudnám)


Mi tart vissza, hogy ne lásd?

2020. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb az, ha nyugisan 1* leültök, és megkérdezed tőle, hogy ez neki miért fontos, hogy ti hogy éltek? Mi a célja vele? Szerinte mi az, amin változtatnotok kellene? Tehát, hogy valóban próbáld megérteni a gondolatmenetét. Aztán amiket válaszol, átgondolni, hogy van-e benne ráció, szelektálni, mi a hasznosítható, majd megköszönni a véleményét.

Az, hogy ezek után hogyan cselekszel, az már ne az ő dolga legyen.

2020. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kollégáim voltak ilyenek, ott is hagytam a helyet, egyszerűen mindenbe belepofáztak. Hiába fogtam szűkszavúra a magamról való beszédet, addig nyaggattak, míg nem mondtam valamit magamról, aztán jött az okoskodás ezerrel.
2020. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Rokonról van szó, nem tudom megtenni, hogy sosem látom többé(bár tudnám)"


El kell költözni 100km-re és máris nem látod.

2020. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben magasról telibesz*rnám, hogy rokon.
2020. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!