Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy időnként...

Csak egy szamóca kérdése:

Miért van az, hogy időnként megváltozik a kedvenc színem dolog?

Figyelt kérdés

Egy ideig rózsaszínt mondtam mint kedvenc szín de rájöttem, hogy ez csak ilyen kényszeresen alakult ki, hogy a rózsaszín olyan csajos szín én meg sosem voltam igazán az és ez valahogy előjött mint gondolat.

Volt, hogy gondolatban elterveztem, hogy mindenből próbálok rózsaszínben beszerezni. Pl.hátizsák, telefontok, fésű, szobát is ilyenre festem, gamer széket terveztek venni rózsaszínben, de így túl soknak tartottam és mostanában elmegy a szenvedély tőle.

Viszont a napokban kezdek átállni a lilára, egyik nem használt táskám lila színű és nagyon tetszik viszont úgy érzem annyira nem a kedvencem de régen is a lilát kedveltem. Viszont szoba színre nem igazán tetszene a lila. Nem tudom miért.

Valamiért muszáj gondolatban lennie egy kedvenc színemnek mert ha össze vissza vannak a színek kiegészítőkben és a szobámban nagyon zavar, de ha túl sok van belőle az is...

Lehet ez másnak hülyeség, időpazarlás de engem bosszant, hogy nem tudok megállapodni 1 színnél. És nem szeretnék több színt kedvencnek mert belezavarodok, pl.szeretném a pinket és a kéket de ezek nagyon eltérőek. Pink és lila is valahogy fura de mindenképp 1 adott színt szeretnék kevdvencnek, mert legjobb barátnőmnek mindene piros és néha látom hogy dicsérik meg megjegyzik hogy szép piros táska meg haj kombó stb..nekem is nagyon kellemes a szememnek, de a pirost nem szeretem.

De mostanában átálltam arra, hogy úgy nézek színeket hogy ami tetszik pl.kinéztem egy táskát agyag színben ami régóta bejön és hozzá fekete telefontok mivel maga a telefon is fekete lenne így nem kell a színekkel válogatnom, de valahogy ez sem az igazi.

Sokszor ismétlődik ez a fejemben amúgy, néha már zavaróan sokszor pedig nem akarok ennyire ezen görcsölni de muszáj hogy 1 tökéletes kedvenc színem legyen és úgy igazítsam a dolgaimat hogy rendezett legyen minden körülöttem. Mostani szobám se tetszik és még várat amíg újra rendezem.

Talán a lila az igazi. Lila szoba is szépen mutatna?



2022. jún. 15. 19:20
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nekem lila a szobám, és tetszik.
2022. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 roundance ***** válasza:
100%
Mert csak divat vagy. Ennyi. Nem true-ból szereted a színeket. Tartozni akarsz valahova biztos. De pont a lilákhoz? Elkapnak majd a zöldek.
2022. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ezt így eldönteni, hogy mától ez a kedvenc színem és kész. Az ember harmóniára törekszik, a harmóniát pedig sokszor pont egy-egy másik szín hozza meg.
2022. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl szerencsés, ha ennyire kötöd magad a színekhez, mert így nehéz dolgod lesz. Nemlehet mindened lila, meg is unnád.

Nekem volt lila a szobám, kissé lehangoló a lila így töményen, nekem az már sok volt.

Már nincs kedenc színem, viszont sok színt szeretek és kb minden színből van valailyen cuccom, így minden nap azt veszem magamhoz, amelyik színre épp vágyom.

Lakberendezésben pedig egyszerűbb inkább stílust válaszani mit színt. Én például a toszkán, mediterrán lakberendezést szeretem, kellemes színek, de bele lehet csempészni, ami tetszik. Például egy nagy, lila levendula csokrot. Mégsem nyom el a sok lila szín.

2022. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2.Nem a divat miatt, sosem érdekelt a divat csak a színek összhangja mweg valamikor eszembe jutott és ennyi...de ismétlődő dolog.

3.tudom de nem tudok ellene tenni, mintha kényszer alatt lennék

2022. jún. 15. 19:42
 6/19 roundance ***** válasza:

#5 na jó, ha true vagy, akkor:

https://www.youtube.com/watch?v=oYKUnQ0gMFI

2022. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
régen nem törődtem ennyit a színekkel de egy ideje van ez és tényleg zavaró, de nem múlik el..több ilyen fura dolog is van de ez sokszor jön elő..nem akarok rá gondolni de gondolok..
2022. jún. 15. 19:47
 8/19 A kérdező kommentje:
pl.lilánál arra is gondolok hogy itt több kedvenc virágom is lila pl.ibolya, levendula, orgona..és így egészen jól hangzik vagy nem tudom elmondani de szeretem ha passzolnak a dolgok.
2022. jún. 15. 19:52
 9/19 roundance ***** válasza:
a szilva pálinka lesz az italod
2022. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

néha ilyen kényszert érzek hogy muszáj passzolniuk pl.táskába kiegészőknek mert ha nem akkor zavaró, pl.lila táska lila fésű, tükör stb..és ezek ismétlődnek pedig annyira nem életbe vágó sőt régen szinte semennyire nem érdekelt de valahogy elkezdődött...

pl.sokszor zavar ha egy könyv kilóg az asztalról és meg kell igazítanom hogy egyenesen álljon, vagy asztalomon mindig ugyanúgy rendezem a kisebb apró dolgaimat, szekrényemben is minden rendezetten van, szinte tű pontosan meg lehet mindent találni benne. ilyen fura dolgok történnek néha. ezért is lehet ez a szín zavar mert ha legalább a telefontok és a táéska egy sztínű úgy rendezettnek látnám..

2022. jún. 15. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!