Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánnyal minden jól ment,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal minden jól ment, volt egy fickója, de igazából engem szeretett mindvégig, most pedig törölt mindenhonnan, és még a hívásomra sem reagál?

Figyelt kérdés

Aztán tegnap letiltott, letörölt mindent (még olyanokat is, amit a fickója előtt írtam neki, pedig hónapokkal ezelőtt történt, mikor még a srác képben sem volt), és nem beszél velem, pedig semmit nem tettem.


Mit lehet csinálni ilyenkor?


2022. nov. 22. 11:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy lány se ér ennyit,önbecsülést kell tanulnod
2022. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"minden jól ment, volt egy fickója"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Az komoly tesa. Nincs is szebb, meghittebb, harmonikusabb kapcsolat annál, mint amikor életed szerelmébe felváltva mártogatjátok a farkatokat egy random Bélával.

2022. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Na jó, ez tuti troll kérdés. Jelentsétek! Ennyire hülye még egy gyakorizó sem lehet. Jól bedőltünk neki
2022. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elhiszem, oly gyarlók vagyunk!
2022. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az addig "oké", hogy valaki szerelmes valakibe, és elismeri: oké, megaláz, szarrá tapos, de szeretem, ezért elviselem.

De az a hihetetlen kategória, amikor valaki még csak fel sem fogja, mi történik vele.

2022. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
55%
Szedd össze magad. Komolyan téged szeret, de mással jön össze. Ez nem így működik. Adhatsz neki egy utolsó esélyt. Szakít és veled lesz, vagy Vége.
2022. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged szeret és téged szeretett a csávoja előtt is akkor miért jött össze vele? Ha valaki szeret egy másik embert akkor nem fog harmadikat keresni mert már szeret valakit. Hogy azt állítja hogy szeret az egy dolog. Mondani bármit tud bárki. Szórakozik veled ez a lány

Lépj túl rajta minél hamarabb

2022. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!