Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, lehet esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet esély arra, hogy legyen közöttünk valami?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves lány vagyok (februárban 18). Végzős, viszont az osztályomat nem annyira ismertem és bírtam, mivel 9-ben ugye bejött a covid, online oktatás, én 10-ben magántanuló voltam anyu betegsége miatt, tavaly pedig nagyon a tanulásra fókuszáltam és a suliban tényleg semmi nem érdekelt kb, zárkózott voltam. De idén elkezdtem feloldódni kicsit. Van egy srác az osztályban, régen is nagyon kedves volt velem, mikor látta, hogy rosszul vagyok segített, stb. Idén viszont egyik éjjel véletlen hívott fel, de aztán nagyon jót beszélgettünk, szegénynek nagyon sokat lelkiztem, kicsit ittas is voltam, és szomorú is, és így minden bánatomat elsírtam neki. Másnap reggel kávéval várt a büfé előtt, de mindenkinek azt mondta, hogy a jegyzeteimért cserébe kaptam. Azóta sokat beszélgetünk, a szalagavatón is mellette álltam és nagyon kedves volt velem. De az afterre viszont nem jött, csak hallotta, hogy valakikkel csókolóztam, és rendesen kifaggatott, hogy kivel hányszor, hogyan és instán is megkereste őket, hogy lássa. Ha nem vagyok suliban már aznap ír, hogy mi van velem, hogy vagyok, stb. Szoktunk telefonon beszélni és mindig meghallgatja a legnagyobb hülyeségeimet is. Viszont még így is félek, hogy nem tetszem neki. A barátnőm pasija szerint ezek alapján minimum szeretne velem lefeküdni, de nekem túl kevés önbizalmam van, hogy megkérdezzem. Szóval nem tudom mi van. Ma éjjel is sokat beszéltünk, mert a barátnőm szalagavatója és afterja volt, de korán eljöttünk, mert nem érezte magát jól a barátnőm. Bence pedig végig hallgatta a panaszaimat a tragikus szerelmi életemről, és mondta, hogy nyugodjak meg, majd az igazi srác megtalál engem, és hogy értékes vagyok, ne hülyéskedjek. Persze nem csak én szoktam beszélni, ő is mindig mesél, csak ezt azért írtam így le, mert srácok akiket ismerek azt mondták, hogy ők ezt csak a barátnőjüknek/ nekik tetsző lánynak teszik meg. De akkor is félek, hogy mit gondolhat, és mivel sokat voltam egyedül, nem igazán tetszettek korombeli srácok, bár idősebb sem sok. Szóval teljesen össze vagyok zavarodva, és fáradt is vagyok, azért ilyen kusza, bocsánat. De remélem értitek és kérlek segítsetek. Annyira szeretném megcsókolni és félek gyengébb pillanatomban akár meg is próbálnám. Mit csináljak?😄

2022. nov. 26. 04:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Oda van érted a srác adj egy esélyt neki
2022. nov. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én is arra gondolnék, hogy tetszel neki, de a smárolós eset alapján az is hihető, hogy csak arra megy... Adj neki esélyt, de egyben vigyázz is vele.:)
2022. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Ha hagyod magad megdugni neki, akkor biztosan. Majd ne felejts el visszajönni ide sírós kérdésekkel is :D
2022. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Hát lehet azt hiszi havernak tartod, próbálj vele egy kicsit flortolni hátha veszi a lapot.
2022. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!