Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden komolynak tűnő kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden komolynak tűnő kapcsolatban levő lány azt gondolja, hogy a párjával fogja leélni az életét? Miért baj, ha én ezt nem gondolom így, hogy az első kapcsolatomból házasság lesz?

Figyelt kérdés
Lehetséges, de nagyon kicsi a valószinűsége. A barátom megkérdezte, hogy hány gyereket akarok majd, és hogy ő lesz-e az apjuk. Én mondtam, hogy 2-t és azt csak Isten tudhatja. Erre mérges lett, hogy miért nem azt mondtam, hogy ő lesz az apjuk. Elég valószínűtlen, hogy az első kapcsolatomból házasság lesz, főleg, hogy 16 és 17 évesek vagyunk. Jogosan haragszik? Lehet, hogy nem kellett volna kimondanom, de miért kérdez ilyen hülyeségeket?

2022. nov. 27. 14:45
 1/6 anonim válasza:
71%

Ez az, amit annyira nem értek ezekben a kapcsolatokban...

Mégis miért jössz össze valakivel, akivel nem akarod leélni az életed? Gondolom, mondogatod neki, hogy szereted, szerelmed, ilyesmi, és csodálkozol, hogy nem tetszik neki, hogy csak ideig-óráig tervezel vele együtt lenni?

Már most szakíts vele, ha ennyire nem gondolod komolyan. Csak az idejét vesztegeted.

2022. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nem olyan egyszerű azért. Tegyük fel, hogy az alaphalmazunk a lányok, akik velem egykorúak kb (21F). Ennek a halmaznak egy kisebb részhalmaza azok a lányok, akik tetszenek, ezen belül vannak a lányok, akikkel működik a kémia, és ezen belül is azok, akikkel le tudnám élni az életemet.

Találkozom egy lánnyal, külsőre tetszik, elmegyünk valahova, beszélgetünk, megismerjük egymást. Kiderül, hogy működik-e a kémia, van-e közöttünk vibrálás, jól megértjük egymást. Ezek után jön az, hogy eljutunk a kapcsolatig. Egy kapcsolat is arról szól, hogy egyre jobban ismerjük meg egymást, egyre többet tudunk meg a másikról. Nem sokan kezdik azzal a randit, hogy hány gyereket szeretnének.

A kapcsolat során simán kiderülhet, hogy titeket nem egymásnak szánt az Isten, és akármennyire is vagytok jó páros, nem tudod elképzelni az illetővel az életedet, nem tudod őt elképzelni, mint a feleséged. De lehet, hogy ezt csak három hónapnyi járás után tudod kimondani, hogy nem ő az, aki gyermekeim anyja lesz. Ez lehet értékrendbeli különbségek, eltérő hátterek, eltérő tervek miatt, amik később derülnek ki.

Igen, az ember azt keresi, akivel leélheti az életét, de ez egy hosszú út, amin baromi sokat kell tanulnia, kellene baklövések, esések, csalódások, amikből feláll.

Az első randin nem tudod, hogy ő lesz-e az ,,igazi''. Meg kell ismerned ahhoz, hogy ezt meg tudd mondani pontosan. Lehet, hogy amire azt hitted, hogy nem működik, az működni fog, amire pedig azt hitted, hogy működik, az fog beleszólni a házasságról szőtt terveidbe.

Ráadásul, ha úgy kezdesz el randizni, hogy csak az igazival vagy hajlandó, aki kicsit is nem tetszik, azt ott hagyod, abból erősen valószínű, hogy nagy pofára esés lesz.

Tudom, ez gonoszul hangzik, de az ismerkedés, kapcsolat kialakítás is egy olyan dolog, amit tanulni és gyakorolni kell, és nem arról van szó, hogy el kell menni kurvázni, vagy minden lányt ágyba kell vinni, mint Barney Stinson. Arról szól, hogy ha tetszik egy lány, mered megszólítani, randira hívni, és ha megvan minden, ami kell, akkor belemenni egy kapcsolatba.

2022. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Veletek egykorú vagyok, egyetértek veled, én is szoktam ezen gondolkodni.

#1 itt nem arról van szó, hogy nem gondolja komolyan. Attól még hogy tényleg szeretik egymást, egyáltalán nem biztos, hogy együtt fognak meghalni, bármi közbejöhet..

2022. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem érdemes előre tervezni, túlságosan. Ismerkedtem egy sráccal, már alakultak a dolgok de fennakadt azon hogy én a távoli jövőben el akarom hagyni az országot. Vita forrás volt hogy engem nem fog visszatartani senki sem. Olyanokat hozott fel hogy mi van ha ő nem akar menni? Akkor nem jön, az nem az jelenti hogy én nem mehetek. Amúgy meg teljesen hülyeség távoli jövőről beszélni. Mert ez a srác sem része már az életemnek, és akkor is tudtam hogy felesleges erről beszélni.


Én csak azzal tudnám akit tényleg szeretek, és eddig nem volt ilyen.

2022. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Mérges lett, mert birtokolni akar, mint egy tárgyat és ha ellenkezel, akkor idegbe jön. A helyedben már most szakítanék vele, mert ilyennel semmilyen kapcsolatban nem jó lenni. Túl kockázatos.
2022. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már kicsit régebbi kérdés de azért muszáj leirnom a véleményem.A mai világba arra mennek ki a kapcsolatok hogy majd szakitunk meg hogy egy két menet és megunom. Ugye tisztába vannak vele a tinik hogy ez alapból nem normális hogy életedben volt 5 pasid, mert az azt jelenti hogy donteskeptelen és bizonytalan vagy parkapcsolatokban.Ez nem arra megy hogy kinek volt több hanem hogy tényleg szeresd, mert ha szereted akkor még gondolod azt hogy majd kidobod.( bocs ha valaki már leirta ezt, nem olvastam át a valaszokat)
2022. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!