Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek normális, ha 25...

Szerintetek normális, ha 25 évesen még nem találtam meg az igazit? Még nem volt kapcsolatom se. L

Figyelt kérdés
Anyám, nagyanyám, dédnagyim is 18 évesen már férjnél volt, néhány év múlva meg gyereket vártak. Anyum különösen szeretne már unokákázni, és nagyim is piszkál, hogy menjek már mérjhez. Mivel sok fiú barátom van, így azt akarják, hogy válasszak ki egyet közülük, és házasodjak meg. Ismerőseim 90%-a házas, jár valakivel, szerelmes valakibe, én meg babusgatom a macskámat, mert rá tekintek lányomként. Van még így más is?

2022. máj. 2. 02:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki más és más, pláne h az ő idejükben más volt a fontos és más volt a világ is.

Sokan nem találják meg az igazit, nem csak te. És jó pár embernek kapcsolata se volt pont mint neked nagyon sokáig 30 pár éves koráig is.

De ne hasonlítgasd magad másokhoz, semmi sincs kőbe vésve meg hogy ezt ekkor vagy akkor kell meglépni. Semmiképp ne házasodj vagy szülj gyereket azért mert elvárják tőled, mert ez a te élete és te döntöd el h mit kezdesz vele. Pláne h utána a te dolgod azt a gyereket felnevelni, meg a férjeddel együt élni akit ha rosszul választasz egy pokol lesz sőt lehet el is hagy a gyerekkel együtt. Ha téged is zavarna esetleg h nem volt kapcsolatod tégy érte h legyen, manapsá már semeddig se tart megismerkedni emberekkel. Ha meg nem zavar v nem érzed szükségét csináld ami jól esik. Én anyám is nagyon szeretne még unokákat pláne most h nyugdíjjas, de per pillanat nem alkalmas semmi se arra h meglepjem egyel így sajnos várnia kell meg :(. Foglalkozz a cicalánykáddal és élvezd az életed. f/28

2022. máj. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem késtél le semmiről.Még nem is csókolóztam, de nem érdekel.Jobb, ha nem vagy szerelmes.Nem mimdig viszonozzák.Én 3 éve az vagyok, de mire megyek vele?!Na ugye. :)

Üdv:egy nőies stílusú leszbikus 26 N

2022. máj. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező: abban az időben más volt még, mint ma és semmiről se vagy lekésve.
2022. máj. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ebben semmi, nem verseny ez. 29 évesen én is így vagyok, bár ami a társadalom szemében lehet kicsit még rosszabb mert nem nő vagyok. De igazából nem nagyon izgat.
2022. máj. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Régen más világ volt most egy virus miatt 500 millioan lettek szegények mert be zártak mindet.Meg egy gyereknek milyen élete lenne egy hatosági áras országba ahol rengeteg az alkoholista is.Meg ki tanitaná ma már bárki tanár lehet mert annyira nincs ember.A mai világba felelőtlenség a gyerek főleg ide a szomszédba háboru van.Meg a ma fitalok nem is akkarnak gyereket mert lakhatások sincs.Kérdezd már meg régen is azért szültek hogy, legyen fedél a fejük fölöt mert ma már csak igy lehet házad.Hitelt ha kapsz 3 szor drágáb mint pár éve mi lesz 10 év mulva ha ilyen rossz irány van és semmi javulás nincs.
2022. máj. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te életed a saját életutaddal.
2022. máj. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
39 évesen találtam meg a nagy őt. Persze előtte is voltak rövidebb-hosszabb párkapcsolataim, illetve egyéjszakás kalandok is bőven. Már azt hittem, hogy nekem ez a sorsom. Aztán megismertem őt és minden megváltozott. 42 évesen lettem apa, most, két évvel később jön a második gyerek. Szóval nincs semmi se veszve :)
2022. máj. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

én meg babusgatom a macskámat, mert rá tekintek lányomként


Mondjuk így nem csoda, ha nincs senkid.

2022. máj. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Az, hogy 25 évesen még nem találtad meg az igazit, nem baj. Bár sokáig már nem válogathatsz. Az viszont, hogy még alkalmi vagy rövid kapcsolataid sem voltak (bár erről nem írsz, de ha így van, kezdhetsz aggódni), és a macskádra tekintesz lányodként, baj.
2022. máj. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy a dédi 18 évesen férjezett asszony volt, nem jelenti azt hogy jó házassága is volt. abban az időben lenézték, megvetették azt aki későn, vagy egyáltalán nem lett egy férfi tartozéka. A szülésről meg: tudod hány tűrte el kényszerből a szexet a férjével akit nem szeretett, vagy egyenesen félt tőle? A fogamzásgátlás meg a zéróval volt egyenlő.
2022. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!