Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy fiú aki 1 évvel idősebb nálam és nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki. Együtt járunk néptáncra és már kb 1 és fél éve ismerjük egymást. Szóval táncon mikor gyakorolunk mindig mellém jön, ha lehet választani akkor velem táncol (csak nemrég kezdtem el néptáncolni szóval egy kicsit nagyon nem megy, ő meg kb. egész életében néptáncolt szóval meglepő, hogy pont velem akar), egyik alkalommal amikor táncoltunk, összenézett az egyik haverjával és elmosolyodtak mind a ketten és ha jól hallottam akkor azt mondta a barátjának halkan, hogy "hagyjál" (úgy ahogyan mi lányok szoktuk amikor tetszik egy fiú) és szinte mindig amikor csak ránézek engem néz. Ez még így mind szép és jó, csakhogy legutolsó próbán mégcsak rám sem nézett (éppencsak köszönt) és fogalmam sincs, hogy mi az oka ennek. Lehet hogy csak túlgondolom, de az a gond hogy idő közben én is teljesen belehabarodtam... Szerintetek tetszhetek neki, vagy csak túlgondolom és barátként tekint rám?

2022. nov. 28. 02:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Csak túlgondolod (Nem)
30 szavazat
 1/7 anonim válasza:
72%
Tetszel neki! Sok boldogságot! Mosolyogj rá és kezdeményezz beszélgetést!
2022. nov. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igen-re szavaztam, de ennyiből nehéz eldönteni. Nem csak táncolnotok kéne, hanem beszélgetni is, meg elmenni együtt valahova, hiszen ezek alapján lehetne konkrétabban megmondani, hogy mit akar tőled.
2022. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szvicsi ***** válasza:
91%

Javaslom a következő alkalommal, amikor melléd lép a táncban kérdezd meg, hogy merre megy haza felé, ha teheted kísérd el egy darabon, vagy kérdezz tőle hogy tetszett a ... (film, video stb)

Próbálj meg vele beszélgetni, hidd el sikerrel fogsz járni.

Mi fiúk nagyon parázunk egy kiszemelt lány megszólításában tudom, ti is, de ha senki sem lép akkor sokáig bánni fogjátok...

Mindig gondolj arra, hogy mi a legrosszabb ami történhet.. megüt (elmúlik, ilyet úgy sem tenne) elküld, hogy nem vagy az este? kérdezd meg, ,hogy akkor milyen az esete? lehetek e "csak" barátok, mert jó lenne egy ilyen profi táncos barátja is lenne...

Beszélgetés ez a legfontosabb, hidd el jót fog tenni neked is neki is, ha megismeritek egymást.

Szép napot és sok szerencsét hatalmas szerelemmel

2022. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2022. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg igen, de ha csak táncoltok, abból nem nem lesz semmi. Próbálj meg többet beszélgetni vele. Hajrá! 😉
2022. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
66%
Figyi lehet, hogy tetszel neki de lehet, hogy egy balfasz és gyáva nem mer mit tenni, lehet, hogy azt hiszi nincs esélye nálad. De ilyet fel lehet tenni ezen a szaron? Atya gatya..........
2022. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, csak nem mer lépni. Jó lenne ha beszelgetnél vele (többet), hátha "megjon" a bátorsága.
2022. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!