Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért flegma velem üzenetben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flegma velem üzenetben, ha pedig találkozunk akkor nem?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ő lány és én is. Egy iskolába jártunk, úgy ismertem meg és már akkor szerelmes lettem belé és ő ezt tudta is, de egyébként ennek csúnya vége lett, de ettől függetlenül beszélgettünk az iskolában, de sose valami sokat. Aztán ő elballagott és nyáron nem beszéltünk, elmentünk egymás mellett. Ősz elején találkoztunk, megint beszélni kezdtünk, megváltozott és szerinte én is. Azután a találkozás után vagy 2x ő írt ràm ilyen nagyon kedvesen. Mikor összefutunk mindig nagyon kedves velem, egy ideig üzenetben is az volt de mostanában flegmázik velem, ma is akartam vele találkozni aztán mondta hogy jo, de mintha nem akart volna, vegul nem talalkoztunk, mert mintha kikerultuk volna egymast. Ugy érzem a közeli barati elott szegyel, nem tudom lehet csak beképzelem. Szerintetek mit kene tennem?
2022. nov. 30. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy miért ilyen, meg hogy valami baja van-e veled
2022. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok dologtól lehet, úgyhogy valóban az a legjobb, ha rákérdezel.
2022. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet ez. Sokszor nem csak a külvilág, de még magunk előtt sem könnyű felvállalni az érzéseinket, pláne ha az ember még feljődik, érik lelkileg. És arra tippelek, hogy zavarban van veled kapcsolatban, és emiatt "bénázik". Tényleg nem ártana tisztázni a dolgokat köztetek. Ha nem is a jövőt, de a múltat mindenképp. Egy tisztább helyzet megér egy beszélgetést, és ha nem érez kényszert, hogy döntenie kell, akkor nyitva marad az aranykapu.
2022. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, szinte biztos, hogy online jobban elengedi magát, élőben nehezebben megy neki, lehet nem tudja mit érez valójában, sok oka lehet.
2022. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy régebb élőbe volt hogy egyik percről a másikra, mikor semmit sem csináltam flegmázni kezdett. De volt olyan még nyár előtt hogy üzenetben nem egyszer, csúnyán beszélt velem. Azóta ilyen nem volt szerencsére. De nem tudok rajta kiigazodni.
2022. dec. 1. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Hm, ha csúnyán beszélt az eléggé tré számára is meg neked is, mert vele foglalkozol ahelyett, hogy olyan fiúval tenned, aki egyértelműen kifejezi, hogy tetszel neki és főleg tisztel!

Majd meglátod, hogy ha netalán tán osszejonnetek ezt ugyanúgy el fogja játszani, kár rá az idő és energia.

2022. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!