Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha küzdök egy lány szerelméér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küzdök egy lány szerelméér úgy hogy eddig flegma velem meg nem szeretne tőlem semmit akkor sok kedveskedéssel beszélgetéssel elérhetek valamit vagy inkább off?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen, de ha határozottan visszautasít én nem erőltetném.
2020. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Flegma sok okból lehet egy lány
2020. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
87%

engedd el, majd az idő bebizonyitja, hogy valojaban egy qrva.


es ettől lesz a szemedben majd még szekszibb :)

2020. dec. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Thispain ***** válasza:
66%

Sok kedveskedéssel, és beszélgetéssel szerintem semmiképpen(bár ki tudja?).


Tréfálkozással talán.

2020. dec. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Légy laza, kitartó, ne engedd magad learázni ha tényleg szereted!

Akár még lehet is belőle valami!:D

2020. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Tehát a kérdés, hogy ha sokáig zaklatod, szánalomból vagy csak hogy békén hagyd, összejön-e veled?

Tudod, a szerelemért nem küzdeni kell. Az igen az igen, a nem pedig nem. Állj le a zaklatással, és próbálkozz olyannál, aki legalább kicsit kedves és érdeklődő veled!

2020. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de elég szánalmas vagy.

Ő is érző lény, bebizonyította és tudatodra adta számtalanszor, hogy nem jössz be neki, nem akar tőled semmit.

Mit akarsz még tőle? Meddig akarsz lógni rajta?

Nem fogsz kelleni neki ezután se.

2020. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom, csak porbalok vele beszélgetni néha, kedveskedni stb. Próbálkozom, nem zaklatom. De ha ennyire zavarná akkor biztos nem írna vissza és már rég tiltott volna, a lehetőség ott van mindig. De most megkérdezem őszintén, teljesen komolyan. Elmondom neki tiszta szivbol, minden ferfiassagot félretéve hogy mit érzek, ha pedig így is elutasit, akkor nem "zaklatom" tovább.
2020. dec. 18. 11:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na megírtad? Hogy ment?
2020. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki kicsit is és sokat vagytok valami miatt együtt akkor lehetséges. Ha nem jössz be neki akkor off és csak magadat alázod. Én is nagyon szerelmes voltam egy lányba, egyértelmű volt hogy bejövök neki. Egyszer el is mondtam neki konkrétan hogy szerelmes vagyok belé akkor is offolt. De azóta meg kind of barátok vagyunk, néha összefutunk akkor dumálunk de ennyi. A legjobb mikor első látásra nagyon bejöttök egymásnak, csak sajnos ez ritka.
2020. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!