Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Van egy osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Van egy osztálytársam aki régóta tetszik (fiú)

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig mondja hogy órákon, vagy mikor a karácsonyi műsorra próbálunk akkor a szinpadról engem néz.

Amikor felmegyünk egy másik terembe akkor mindig mögöttem ül,és rugdossa a székemet. Instán hetente 3-4 szer ír. Most akkor tetszem neki vagy csak unatkozik?


2022. dec. 11. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2022. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem simán van rá esély, hogy igen. De ha nem is, biztosan szimpatikus vagy neki, és kíváncsi rád!:)
2022. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg tetszel neki, de ezt csak ő tudna megmondani hogy tényleg
2022. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Fiú: - Ma nagy esemény történt az életemben. Megtetszett egy lány, szinte le sem tudtam venni róla a szemem. Érdekes, már 4 hete ugyanabba az iskolába járunk, de eddig fel sem tűnt.


Lány: - Ma észrevettem hogy egy fiú egyfolytában engem bámul. Csak tudnám mi a baja.


Fiú: - Gyönyörű barna szeme és szőke haja van. Mindig is ez volt az ideálom.


Lány: - Ronda vizenyős a tekintete, kefe a haja és ráadásul szemüveges. Mindig az ilyeneket utáltam a legjobban.


Fiú: - Ma megtudtam e nevét. Kleopátra. A kedvenc női nevem. Hogy Ő is megtudja az enyémet, odahívtam a tesómat és azt mondtam neki, hogy kiabálja a nevemet és én majd akkor odamegyek hozzá. Ez a lökött tesóm nem csupán azt kiabálta, hogy Józsi, hanem azt, hogy Jóska tojóska! Jól el is kalapáltam érte.


Lány: - Józsinak hívják. Ki nem állhatom a Józsikat. Ráadásul durva és veri a kisebbeket.


Fiú: - Ma megpróbáltam közelebbről is megismerkedni vele. A Kovácsot megkértem, hogy "véletlenül" lökjön majd neki, amikor arra szaladunk. Meg is tette... háromszor is, de hiába... Nem állt szóba velem pedig mekkorákat estem!...

FUN24


Színész viccek

Színház

Egy férfi meséli a barátjának:

- Életem legszebb estéit a színháznak köszönhetem.

- Nem is tudtam, hogy gyakran jársz színházba.

- Nem én, hanem a feleségem.

212 pont


Facebook megosztás

Házasság Színész

Sajt

- Mi a sajt-terrorszervezet neve?

- FETA.


- Hogy becézik Sajt Istvánt?

- Trappista.


- Mi a sajtok kötelező olvasmánya?

- A pálpusztai fiúk.


- Mi a sajt-varázslóiskola neve?

- Rokfort.


- Hogy hívják az égési sérüléseket szenvedett sajtot?

- Füstölt sajt.


- Hogy hívják a hazudós sajtot?

- Mesesajt.


- Mi a világhálóra feltett sajt?

- Web-site.


- Ki a sajt-színésznő?

- Jane Fondü.

893 pont


Facebook megosztás

Hogy hívják... Internetes Kérdezz-Felelek Színész


Színházban

Skót kérdezi a színházi pénztárost, hogy mennyibe kerülnek a színházjegyek?

- Az erkélyre 6 font, a páholyba 5 font, a földszintre 4 font. A műsorfüzet pedig 50 penny.

- Akkor kérek egy műsorfüzetet, majd arra ülök.

498 pont


Facebook megosztás

Skót Színész Vallás

Férfi-nő szótár

Férfi-nő szótár:

- Bigyó:

Nők: Olyan berendezések, amik egy autó motorházteteje alatt találhatók.

Férfiak: Az a kis szerkezet, ami miatt nehéz egy nő melltartóját levenni.

- Sérülékenység:

Nők: Elárulni a legbensőbb érzéseidet valakinek.

Férfiak: Bokszolni herevédő nélkül.

- Kommunikáció:

Nők: Megosztani a gondolataidat, érzéseidet valakivel.

Férfiak: Hagyni egy cetlit a hűtőn, hogy sörözni mentél a haverokkal.

- Tartós kapcsolat:

Nők: Férjhez menni, családot alapítani.

Férfiak: Nem ráhajtani más csajokra, amíg az előző ki nem rúgott.

- Szórakozás:

Nők: Egy jó film, koncert, színházi előadás vagy egy könyv.

Férfiak: Olyan cselekvések, amik közben sört lehet inni.

- Fingás:

Nők: Egy kínos egészségügyi probléma.

Férfiak: A szórakoztatás egy formája, önmegvalósítás, férfiasság bizonyítéka.

- Távirányító:

Nők: Egy eszköz, amivel az egyik TV csatornáról egy másikra lehet kapcsolni.

Férfiak: Egy eszköz, ami kiválóan alkalmas arra, hogy mind a 100 csatornát végigkapcsolgasd minden 5 percben.

514 pont


Facebook megosztás

Autós Férfi vs. nő Film Fingós Közlekedési Részeg Sport Színész Zenész


Mitől indul meg a lány?

Fiú: - Ma nagy esemény történt az életemben. Megtetszett egy lány, szinte le sem tudtam venni róla a szemem. Érdekes, már 4 hete ugyanabba az iskolába járunk, de eddig fel sem tűnt.


Lány: - Ma észrevettem hogy egy fiú egyfolytában engem bámul. Csak tudnám mi a baja.


Fiú: - Gyönyörű barna szeme és szőke haja van. Mindig is ez volt az ideálom.


Lány: - Ronda vizenyős a tekintete, kefe a haja és ráadásul szemüveges. Mindig az ilyeneket utáltam a legjobban.


Fiú: - Ma megtudtam e nevét. Kleopátra. A kedvenc női nevem. Hogy Ő is megtudja az enyémet, odahívtam a tesómat és azt mondtam neki, hogy kiabálja a nevemet és én majd akkor odamegyek hozzá. Ez a lökött tesóm nem csupán azt kiabálta, hogy Józsi, hanem azt, hogy Jóska tojóska! Jól el is kalapáltam érte.


Lány: - Józsinak hívják. Ki nem állhatom a Józsikat. Ráadásul durva és veri a kisebbeket.


Fiú: - Ma megpróbáltam közelebbről is megismerkedni vele. A Kovácsot megkértem, hogy "véletlenül" lökjön majd neki, amikor arra szaladunk. Meg is tette... háromszor is, de hiába... Nem állt szóba velem pedig mekkorákat estem!...


Lány: - Az a vadállat ma háromszor is nekem jött. Tiszta kék-zöld vagyok. De legalább ő is elesett. Eltörött a szemüvege és lehorzsolta a fél arcát. Most még rondább...


Fiú: - Ma levelet írtam neki. Beletettem egy tábla csokiba és elküldtem neki a tesómmal, de úgy, hogy a tesóm ne is sejtse a levelet.


Lány: - Ma küldött nekem egy tábla csokit. Olyan esdeklően nézett rám, hogy nem volt szívem visszaküldeni. A csoki papírját odaadtam a tesójának mert azt mondta, hogy ő azt gyujti.


Fiú: - Az a lökött tesóm megtalálta a levelet. Tegnap rajtam röhögött az egész 4.c. Ezért még számolok vele. Egyébként ma fölhívtam telefonon. Háromszor. És csak annyit szóltam bele, hogy: SZERETLEK!


Lány: - Mikor tegnap este megjöttünk anyuékkal a színházból, a nagyi teljesen föl volt dobva. Azt mondta, hogy a volt udvarlója háromszor is felhívta ot és csak annyit szólt bele, hogy szereti. Mikor Anyu megkérdezte, hogy honnan tudja, hogy ő volt az, azt válaszolta, hogy megismerte a hangját. Hogy mik vannak?


Fiú: - Ma hazakísértem. Annyi mindent szerettem volna mondani neki, de meg sem tudtam mukkanni. Azt hittem Ő majd mond valamit, de rám se nézett. A fene se érti a lányokat.


Lány: - Ma hazakísért. Egész úton hallgatott mint egy sült hal. Micsoda bunkó!


Fiú: - Feladtam! Már három napja feléje se nézek. Nem érdekelnek a nők. Nincs nő nincs gond...


Lány: - Már három napja felém se néz a Józsi. Hűtlen kutya! …Nem kellene...véletlenül...nekiszaladnom??

2022. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem hogy ez hogy segítene nekem, vagy hogy kapnék választ a kérdésemre (az utolsó, hosszú válaszra értem)

De azért köszi😅

2022. dec. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!