Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de én nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de én nem tetszem neki, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Meglehetősen rendhagyó eset, de van egy osztálytársam, akiért odáig vagyok. Próbáltam közeledni felé, megkértem, hogy korrepetáljon bizonyos tárgyakból, amiket el is vállalt, viszont szemmel láthatóan én nem tetszem neki úgy, ahogy ő nekem. Ráadásul van egy másik lány is az osztályban, aki ugyan azt állítja, hogy van barátja, mégis a kiszemeltem vállán pihenteti a fejét meg hasonlók. Tehetek lányként még valamit? Nyomulósnak sem szeretnék tűnni meg egyébként is félénkebb típus vagyok, de megőrülök, valahányszor együtt látom ezzel a lánnyal. :(

2021. nov. 3. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jössz be neki, akkor nem... ezzel nem tudsz mit csinálni.
2021. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Ha férfi szemmel nézzük, akkor azért is összejönnék veled, hogy csak max a szex miatt.

Ezt leszámítva így nem valami nyerő a dolog a részedről, én hagynám a p..ba ha mondjuk egy lánnyal lennék ugyan így.

2021. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha ő nem akar, akkor vedd tudomásul.

Hidd el, hogy van még sok fiú a világon, aki talán még jobban megtetszik Neked és ez kölcsönös is lesz, nem egyoldalú.

2021. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Értsd meg h neki nem jössz be, keress más pasit! Nagy az a suli nem? Akkor mire vársz!? Amúgy a korrepetalas keres amatőr dolog, kávézni hivd el és ha nemet mond, hivj el más pasit! Nem nagy dolog ez, meg nem kell ezt ilyen komolyan venni! Biztos neked is van olyan pasi , aki nem jön be!
2021. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, hisz' a szerelem ilyen, nem? Azt mondom, másba akarok szerelmes lenni és másba leszek. Az empátia hiánya ellenére is köszönöm az eddigi válaszokat, felfogtam, hogy nincs nála esélyem. :(
2021. nov. 3. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Helyesen teszed!
2021. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!