Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy edzésen ismertem meg egy lányt ezelőtt másfél hónapja , sokat beszélgettünk , s jóban is voltunk egymással , de egészen 2 hétig , ezután ő nem jött el edzésekre egy bő hónapig , persze eközben beszélgettünk interneten , s viszonylag elég hamar is vissza írt az elején. Aztán ahogy teltek múltak a napok annál lassabban , most végül ott tartunk hogy az üzeneteimet se olvasta még el amit már 2 hete elküldtem neki , addigra meg már úgy voltam hogy túlteszem magam ezen. Viszont mai nap meg meglepődve látom hogy bő egy hónap kihagyás után vissza jött,amire nem számítottam, de aligha beszéltünk pár szót , s elköszöni se köszönt vissza , ahogy én elnéztem nem igazán akart velem beszélgetni , viszont az edzésen lévő barátommal annál jobban. Jó hangulatjuk volt mind kettőjüknek , s jól el is beszélgetek.


Röviden annyi lenne a kérdésem hogy lenne talán bármi esélyem még ezek után kimutatni az érzésemet neki úgy hogy valószínűleg viszonozza is?

Sajnos ahogy én észrevettem nem , de meg érdeklődöm másnak is a véleményét.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 13. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"... nem igazán akart velem beszélgetni , viszont az edzésen lévő barátommal annál jobban. Jó hangulatjuk volt mind kettőjüknek , s jól el is beszélgetek."


Valószínűleg itt van a kutya elásva, a haverod tetszik neki, nem te.

2022. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon kell a csaj, én csinálnék valami őrültséget, káoszt olyan "all-in" jelleggel. Aztán meglátjuk.
2022. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kéne, az edzős társad jobban tetszhet neki az elmondottak alapján
2022. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Azalapján, amit leírtál, nem akar téged. Ez üvölt az egészről. Ha erőlteted csak rosszabb lesz.
2022. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem eröltetném.
2022. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én csak azt nem értem mikor elkezdtünk beszélgetni interneten rá egy hétre megírtam neki hogy ha nem akar beszélni akkor csak bátran közölje mert megérteném. Viszont arra az üzenetre azt a választ kaptam hogy szívesen beszélgetne velem , de most meg már nem úgy néz ki a helyzet mint akkor amit írt.

2022. dec. 13. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert közben megtetszett neki a másik fiú, ennyi.
2022. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!