Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben, akivel nagyon sokáig tényleg csak barátok voltunk, amivel egyáltalán semmi probléma nem volt. Az utóbbi időben viszont ez az egész megváltozott, mivel mondhatni az összes találkozásunkat randinak lehetne venni, de persze nem mondja ki egyikünk sem, hogy ez most az. Szóval a kapcsolatunk már közel sem baráti, de nem vagyunk együtt, bár eddig akárkivel találkoztunk első 3 kérdésben benne volt, hogy "Ti most akkor együtt vagytok?", mi meg így hát őő nem,

.. De ez most nem lényeges.


Személy szerint fogalmam sincs, hogy mit érzek iránta, de ez ugyanúgy rá is igaz (először egy közös ismerőstől tudtam meg, aztán tőle).. Teljes tudatlanságban vagyunk, hogy mit és merre folytassunk, egyszer megbeszéltük, hogy barátok maradunk, pár órával később minden ugyanúgy folytatódott, mint ahogyan eddig is történtek a dolgok.. Semmi, de tényleg még egy csók sem volt, mégis olyan furcsa ez az egész, ami köztünk történik...


Teljesen elvesztettem a józan gondolkodásom ebben a helyzetben, egy apró ötletem sincs, hogy mit tudnék tenni, azért tettem föl ezt a kérdést..


Ha volt már valaki ilyen helyzetben (vagy akár barát/rokon, akárki) és tudna segíteni valamivel, azt nagyon megköszönném!! Egyébként mindketten 18 évesek vagyunk



2017. júl. 9. 22:43
 1/3 anonim válasza:

Elősször is,gondold végig miben változna a mostani kapcsolatotok annak hatására,ha esetleg kimutatnátok hogy többet éreztek egymás iránt. Érdemes figyelembe venned azt is,hogy mivel te vagy a fiú,ha úgy érzed valamelyikőtöknek lépnie kell,az mindenképp te legyél. Adj neki jeleket ha biztos vagy!

Ha úgy érzed,mégsem menne ez az egész mert a barátságotok fontosabb,akkor lehet jó lenne vele ezt tisztázni egy hosszú beszélgetésben,hiszen nem tudhatod pontosan,mik folynak le benne.

2017. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl miket csináltok, hogy sokan azt hiszik jártok?
2017. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit engedd el
2017. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!