Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen helyzetben? Adjak esélyt magunknak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit több mint 3 éve ismerek. Akkor nagyon fiatal volt csak 15 éves én meg már akkor 20. A lány nagyon szép, nagyon bejön. Aranyos, kedves, szexi lány. Azt tudom hogy ő akkor is és most is szerelmes belém ami kicsit megijeszt pedig nem hangoztatja egyáltalán. Mostanra már 18 éves kész nő lett belőle. Tudni illik nekem volt egy két éves kapcsolatom ezalatt ami nagyon durván lett vége elég rendesen átvertek. Mit tehetnék? Az összes haverom mondja hogy jöjjek vele össze mert nagyon szeret engem és nagyon bírják őt. De volt egy dolog mert állítólag a volt legjobb barátommal lefeküdt ez a lány bár mindenki azt mondja hogy ez lehetetlen és a lány is tagadja. De ez zavar engem akkor is. Mihez kezdjek? Én most 23 vagyok

2015. nov. 10. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

nemhiszem h mindenki hazudna. viszont te ismered oket elegge h megtudd mondan h szerinted megtortenhetett e.

nah a masik meg h adj egy eselyt a kapcsolatnak! mindenkepp!! lehet h csak 1hetet vagy egy honapot lesztek csak egyutt, de lehet h sok-sok evig boldog kapcsolatban tudnatok elni! szoval egyeselyt mindenkepp megeri adni!

2015. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!