Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány,aki régóta tetszik, régebben bejöttem neki én is. Akkor ignoráltam, ám azóta tetszik Ő is nekem. Szerintetek van még esély arra,hogy újra jóba legyünk, később esetleg valami kialakuljon?

F/17


2022. dec. 30. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem egy rakás idegen fogja megmondani.

Próbálj meg közeledni felé, DE ne nyomulj! Sok sikert!

2022. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A világon semmit nem veszítesz vele, ha megpróbálod. Közeledj felé, de tényleg ne nyomulj annyi a lényeg;)
2022. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi számít nyomulásnak?
2022. dec. 30. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el vele beszélgetni, idővel egyre komolyabb dolgokról, de ha látod rajta, hogy kezdesz neki sok lenni, akkor várj egy kicsit. Észre fogod venni, hol a határ.
2022. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettek, ha úgy érzed érdekled, hívd el pl kajalni, sétálni, moziba vagy hasonló. Ha nemleges választ kapsz, fogadd el, ne kérdezgesd többször, ne könyörögj, ne zaklasd. Előfordulhat, hogy nem akar megbántani és ezért nem akar nemet mondani, szóval tisztázd le, hogy tényleg az ő véleménye érdekel és nem fogsz megsértődni, ha nem úgy alakul, ahogy te szeretnéd.

Kb ennyit jelent nem nyomulni.

2022. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Esély majdnem mindenre van.
2022. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Korotok?
2023. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
86%

Próbálj kicsit közeledni felé pl.:egyre többet beszélgetni vele de soha ne várj folyamatosan az üzeneteire vagy keresd mindig az ő társaságát előbb utóbb elkezdessz neki hiányozni és majd ő keresi a te társaságodat akkor hívd el valahová (lehetőleg nem mozi és az első randin ne vigyél semmilyen ajándékot.


+Ne vidd túlzásba azt hogy nem keresed a társaságát értsd úgy hogy tölts ugyanannyi időt a barátaiddal mint mielőtt megtetszett volna

2023. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!